Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

VI Konferencja Koalicji Prezesi-wolontariusze „Wolontariat kompetencji w nowoczesnej filantropii” [patronat ngo.pl]

Inwestycje Społeczne
plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa
We wtorek, 00:00 - 23:59
27 listopada 2018
Bezpłatne

VI Konferencja Koalicji Prezesi-wolontariusze „Wolontariat kompetencji w nowoczesnej filantropii. Skills Volunteering &Venture Philanthropy” odbędzie się 27 listopada 2018 r. w Warszawie.

Zdjęcie
Reklama

Konferencja będzie wyjątkową okazją do poznania wartości wolontariatu kompetencji i kultury dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. To właśnie kapitał wiedzy ekspertów, liderów biznesu – przekazywany bezinteresownie - jest bezcenny dla przedsiębiorców społecznych, innowatorów i organizacji realizujących społeczne cele.

Prelegentami konferencji będą m.in. prezesi i wiceprezesi firm – od lat aktywni wolontariusze kompetencji - którzy opowiedzą o formach swojej działalności i jej społecznej wartości.

Wolontariat kompetencji jest kluczowym elementem nowoczesnej filantropii, w tym szczególnie modelu Venture Philanthropy – łączącego wsparcie finansowe oraz niefinansowe, w postaci doradztwa i szkoleń – który również zostanie zaprezentowany podczas konferencji, na przykładach zagranicznych i pierwszych polskich przedsięwzięć.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
We wtorek, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 23:59
Miejsce:
Inwestycje Społeczne
plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.