Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

"Chwila dla siebie" - Punkt wsparcia dzieci z chorobą nowotworową

Reklama
Fundacja w Związku z Rakiem
Nabycińska 19/306, 53-677 Wrocław
16 października 2018, 00:00
16 października 2018, 00:00 - 31 marca 2019, 23:59
Bezpłatne

Punkt wsparcia skierowany do dzieci z chorobą nowotworową i ich rodziców/opiekunów. Działający w siedzibie Fundacji raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Miejsce gdzie można zostawić dziecko z wykwalifikowanymi instruktorami i psychologiem oraz otrzymać wsparcie mentalne.

Reklama

Punkt wspierania rodziców i dzieci z chorobą nowotworową - “Chwila dla Siebie”

Fundacja prowadzi miejsce, do którego można przyprowadzić dziecko z chorobą nowotworową i pozostawić je pod opieką wykwalifikowanej kadry. Punkt działa w godzinach popołudniowych, co umożliwi rodzicom zadbanie o WŁASNE potrzeby, relacje z partnerem, z pozostałym rodzeństwem chorego dziecka. Jest to również miejsce pomocy psychologicznej dla rodziców, grupa wsparcia, która pomaga w zmaganiu się z problemami.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i wywołają namacalne efekty zdrowotne wśród biorących udział w projekcie. Jest to widoczne zarówno poprzez zachodzące zmiany w kondycji fizycznej dzieci, jak i zmiany w ich psychice. Kolejnym efektem realizacji projektu będzie poprawiająca się kondycja psychiczna rodziców i opiekunów biorących udział w grupie wsparcia, poprawa funkcjonowania całych rodzin, większa stabilność emocjonalna, poprawa stosunków partnerskich oraz relacji na płaszczyźnie rodzic -rodzeństwo dziecka chorego.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
16 października 2018, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
31 marca 2019, 23:59
Miejsce:
Fundacja w Związku z Rakiem
Nabycińska 19/306, 53-677 Wrocław
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.