Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Gliwice. Rekrutacja do projektu Szkolni Liderzy 2018

Dom Aktywnej Młodzieży
Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
Dziś, 00:00
17 listopada 2018, 00:00 - 15 grudnia 2018, 23:59
Bezpłatne

Trwa rekrutacja do projektu Szkolni Liderzy 2018, organizowanego przez Dom Aktywnej Młodzieży, filię Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Zdjęcie
Reklama

W związku z realizacją tegorocznej edycji projektu Szkolni Liderzy, która startuje 17 listopada, Dom Aktywnej Młodzieży zaprasza wolontariuszy, uczniów aktywnych społecznie, młodzież działającą w Szkolnych Klubach Wolontariatu do uczestnictwa w bezpłatnym, rozwojowym przedsięwzięciu o charakterze szkoleniowo-doradczym.

Szkolni Liderzy to cykl warsztatów, których celem jest zachęcenie młodzieży do aktywności społecznej, wsparcie ich w inicjowaniu projektów społecznych w środowisku szkolnym i społeczności lokalnej oraz wyłonienie spośród nich liderów, którzy będą koordynować w szkole działalność wolontaryjną. Przygotujemy młodzież m.in. do diagnozowania problemów i potrzeb społeczności lokalnej, pracy metodą projektu, ułatwimy komunikację w zespole, pomożemy wypromować ich działania oraz zaprezentujemy dobre praktyki czyli efekty działań w społeczności, zainicjowane przez lokalne podmioty.

Warsztaty odbędą się w dwóch grupach:

  1. – uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniowie gimnazjów,
  2. – uczniowie szkół średnich.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie GCOP – Dom Aktywnej Młodzieży przy ul. Barlickiego 3 w okresie od listopada do grudnia 2018 r.

Chcac wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z pracownikami Domu Aktywnej Młodzieży: dam@gcop.gliwice.pl.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Dziś, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
15 grudnia 2018, 23:59
Miejsce:
Dom Aktywnej Młodzieży
Barlickiego 3, 44-100 Gliwice
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.