Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl
Jutro, 00:00 - 23:59
14 listopada 2018
Bezpłatne

„Cyfrowa Podróż Darczyńcy” to szkolenie, w trakcie którego przedstawione zostaną praktyczne wskazówki, porady i rozwiązania pozwalające samodzielnie planować w sieci komunikację z Darczyńcą. W tym wypadku podróż Darczyńcy to proces pozyskania, zaopiekowania i utrzymania ofiarodawcy przy użyciu narzędzi online. Termin: 14.11.18 r.; 9.00-16.15. Miejsce: ul. Żuławska 51, Kraków. Trener: Szczepan Kasiński.

Zdjęcie
Reklama

Cyfrowa Podróż Darczyńcy - jak zabrać Twojego Darczyńcę w podróż, w czasie której pokocha Twoją organizację. Celem warsztatu jest zaplanowanie przez uczestników podróży Darczyńcy, czyli procesu pozyskania, zaopiekowania i utrzymania Darczyńcy organizacji w świecie online. Przekazana wiedza i umiejętność obsługi narzędzi do automatyzacji komunikacji pozwoli uczestnikom samodzielnie planować komunikację z Darczyńcami.

Korzyści dla organizacji:

  • Poznasz i zaplanujesz punkty styku Darczyńców z Twoją organizacją.
  • Przygotujesz ścieżki kontaktu i obsługi oraz zaplanujesz komunikację mailową oraz systemy autoresponderów.
  • Dzięki warsztatom i sprawdzonym systemom komunikacji elektronicznej oszczędzisz czas i zyskasz więcej pieniędzy.

Data i czas szkolenia: 14 listopada 2018 r.; godz. 9.00-16.15 (8 godz. szkoleniowych)

Miejsce szkolenia: Siedziba Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce, ul. Żułowska 51, Kraków

Program szkolenia:

  1. Czym jest Podróż Darczyńcy?
  2. Punkty styku organizacji z Darczyńcą
  3. Planowanie interakcji i ich automatyzacja
  4. Narzędzia do masowej wysyłki mailingów i autoresponderów
  5. Najlepsze przykłady i dobre praktyki

Termin zapisów mija12 listopada 2018 do godz. 12.00 Zgłoszenia: AWisniewska@kolping.pl Formularze zgłoszeniowy do pobrania tutaj

Adresaci szkolenia: Warsztat skierowany do: członków, wolontariuszy lub pracowników/ współpracowników małopolskich organizacji pozarządowych. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztacie decyduje reprezentowanie organizacji pozarządowej posiadającej siedzibę na terenie woj. małopolskiego lub posiadającej strukturę organizacyjną (jednostkę, odział, filię) na terenie województwa małopolskiego.

Trener: Szczepan Kasiński- Sancho Pansa dla organizacji pozarządowych. Fundraiser z certyfikatem EFA (Euro-pean Fundraising Association) oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, opowiadacz, strateg. Założyciel agencji fundraisingowej Armiger. Autor książki "Szlachetny Cel".
Codziennie zmienia świat na lepsze, bo pomaga organizacjom pozarządowym działać lepiej i skuteczniej otwierać serca i portfele Darczyńców. Współpracował z: Caritas Polska, Szlachetną Paczką, Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty czy dominikankami z Broniszewic.

Koszt szkolenia: bezpłatne!
Liczba miejsc ograniczona.
Organizator zapewnia bezpłatne:
- materiały szkoleniowe,
- catering. Szkolenie jest realizowane w ramach projektu prowadzonego przez Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce pt. NGO-AS= Nowa Generacja Organizacji- Aktywne i Skuteczne w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w okresie 01.05.2018- 31.12.2019

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 23:59
Miejsce:

Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.