Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

SCWO: Szkolenie "Jak tworzyć oferty na zadania w dzielnicy Mokotów i w mieście Warszawa?"

W czwartek, 09:00 - 16:00
22 listopada 2018
Bezpłatne

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) wraz z Urzędem Dzielnicy Warszawa-Mokotów, Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie „Jak tworzyć oferty na zadania w dzielnicy Mokotów i w mieście Warszawa?”. Spotkanie odbędzie w dn. 22 listopada 2018. w g. 09.00-16.00 w CIM (Woronicza 44a).

Reklama

Podczas spotkania uczestnicy/-czki zapoznają się m.in. z procedurami realizacji zadań publicznych w drodze otwartych konkursów ofert Dzielnic i m.st. Warszawy, w tym z internetowym generatorem wniosków. Część szkolenia poświęcona zostanie przybliżeniu metodologii tworzenia projektów składanych poprzez generator jako oferty realizacji zadań publicznych.

Zajęcia prowadzić będzie Zbigniew Wejcman, który posiada ponad 20.letnie doświadczenie eksperckie i trenerskie w zakresie współpracy jednostek samorządu terytorialnego i organizacji sektora obywatelskiego.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w szkoleniu, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 18 listopada. Każda osoba dostanie informacje o zakwalifikowaniu na adres mailowy do dnia 19 listopada, prosimy o sprawdzanie SPAMU

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, ewelina@boris.org.pl, 22-890-94-49 wew. 11

Szkolenie jest organizowane przez Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
18 listopada 2018, 00:00
Początek wydarzenia:
W czwartek, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
W czwartek, 16:00
Miejsce:

Organizator:
Stowarzyszenie BORIS
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.