Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Bezpłatny coaching dla liderów podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych

Reklama
Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO)
Pomorska 40, Łódź, Polska
8 listopada 2018, 00:00
8 listopada 2018, 00:00 - 31 grudnia 2020, 23:59
Bezpłatne

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) zaprasza liderów podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych do skorzystania z bezpłatnego cyklu 10 godzin coachingu.

Reklama

Dla 10 liderów podmiotów ekonomii społecznej oraz dla 5 liderów przedsiębiorstw społecznych przygotowaliśmy usługę coachingu – 10 godzin sesji coachingowych.

Zastanawiasz się, czy coaching jest dla Ciebie?

Jeśli chcesz uczestniczyć w interaktywnym procesie, który pomoże Tobie i Twojej organizacji podkręcić tempo rozwoju i polepszyć efekty działania, to…TAK!

Dlaczego ja, lider, powinienem/ powinnam skorzystać z coachingu?

  • Dowiesz się, jak realizować swoje cele;
  • polepszą się efekty Twoich działań i jakości funkcjonowania organizacji;
  • poszerzysz świadomości siebie, swoich celów i kontekstu, w jakim działasz;
  • nauczysz się pełniejszego korzystania z naturalnych zdolności, potencjału i zasobów;
  • zaczniesz podejmować bardziej świadome decyzje;
  • usuniesz zarówno wewnętrzne (np. przekonania, nastawienia) jak i zewnętrzne przeszkody (np. poprzez negocjacje, kreatywne podejście) w realizacji celów;
  • zaczniesz przyjmować odpowiedzialności za swoją przyszłość i za aktywne jej kształtowanie;
  • postawisz sobie nowe cele.

Zanim zdecydujesz się na pierwsze spotkanie z coachem zapoznaj się z dokumentami udziału w coachingu

Przemyśl decyzję o skorzystaniu z coachingu. Pamiętaj, że proces coachingu trwa maks. 5 miesięcy, a spotkania odbywają się co 1-3 tygodnie – zgodnie z Twoimi potrzebami. Aby osiągnąć oczekiwane efekty, konieczne jest zaangażowanie się w proces pracy nad sobą samym. Jedna sesja trwa od 1 do 1,5 godziny.

Nabór na coaching odbywa się w trybie ciągłym, do wyczerpania oferty.

Chcesz skorzystać z coachingu? Skontaktuj się z nami:

Karolina Fijołek, e-mail: karolina.fijolek@inspro.org.pl, tel. 512 034 281

Coaching poprowadzi

Barbara Kędzia doświadczony, Akredytowany Coach (PCC ICF) International Coach Federation oraz Trener Rozwoju Osobistego. Rozwija ludzi i organizacje w Polsce. Rozwija efektywność osobistą, wspiera we wprowadzaniu zmian i poszukiwaniu rozwiązań, wzmacnia pewność siebie oraz sprawczość w nawet najtrudniejszych sytuacjach, rozwija umiejętności komunikacyjne, asertywność, wspiera w budowaniu relacji. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada doświadczenie w biznesie, w tym 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu. Coachingowo wspiera również osoby zarządzające we wzmacnianiu kompetencji menedżerskich. Uczy coachingu na Studiach Podyplomowych Uniwersytecie Łódzkim na kierunkach: Coaching i Mentoring w Organizacji, Life Coaching. Współpracuje z INSPRO jako coach – prowadząc procesy coachigowe z Uczestnikami projektów, aby z pewnością siebie podejmowali decyzje i realizowali założone cele. Uwielbia tańczyć zumbę, wspiera adopcję oraz sama adoptuje psy z łódzkiego schroniska.

Projekt "Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" współfinansowany jest ze środków Regionalnego Program Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
8 listopada 2018, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
31 grudnia 2020, 23:59
Miejsce:
Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO)
Pomorska 40, Łódź, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.