Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Pierwsza pomoc dla maluszka - dla dziecka do lat 3 z rodzicem

W zeszłą środę, 18:00
14 listopada 2018, 18:00 - 28 listopada 2018, 23:59
Bezpłatne

Bezpłatny warsztat - Tę wiedzę oraz umiejętności powinien posiadać każdy rodzic. Co robić w przypadku zakrztuszenia lub zachłyśnięcia? Jak zrobić dwulatkowi sztuczne oddychanie? Jak postąpić w przypadku urazu?

Reklama

14 listopada, środa godz. 18 – Pierwsza pomoc dla malucha

Tę wiedzę oraz umiejętności powinien posiadać każdy rodzic. Co robić w przypadku zakrztuszenia lub zachłyśnięcia? Jak zrobić dwulatkowi sztuczne oddychanie? Jak postąpić w przypadku urazu? Zapraszamy rodziców i nie tylko na cykl spotkań w Klubie Rodzica w Pracowni Kulturalnej, w trakcie których praktycznie przygotujemy się do udzielenia pierwszej pomocy dzieciom.

Zajęcia poprowadzą studenci medycyny z Koła Naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Będzie to już drugie spotkanie z cyklu. Na zajęcia obowiązują zapisy.

Spotkania są bezpłatne, organizowane w ramach Klubu Rodzica. Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc tel. 78 45 45 45 3, mailowo biuro@pracowniakulturalna.pl lub osobiście w siedzibie Pracowni Kulturalnej.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
W zeszłą środę, 18:00
Zakończenie wydarzenia:
28 listopada 2018, 23:59
Miejsce:

E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.