Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl
Pracownia Kulturalna
Kraków, Polska
W zeszły wtorek, 10:00
13 listopada 2018, 10:00 - 27 listopada 2018, 12:00
Bezpłatne

Warsztaty szyciowe. - Bezpłatne warsztaty dla rodziców dzieci do lat 3 w Pracowni Kulturalnej. Kraków

Reklama

Warsztaty szycia to dwugodzinne spotkanie podczas którego każdy z uczestników stworzy coś oryginalnego, niepowtarzalnego i niebanalnego dla siebie lub dla swoich bliskich. Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim kobiety w ciąży oraz mamy małych dzieci. Warsztaty są skierowane zarówno do osób, które jeszcze nigdy nie miały okazji siedzieć przy maszynie do szycia, jak i do tych, którzy szyją, ale w domu nie mają na to czasu. W czasie trwającego 10 spotkań cyklu uszyjemy między innymi sensoryczne zabawki (metkowego jeżyka, królisia Tulisia, kostkę sensoryczną), torbę z zaczepami do wózka, koszyczek na drobiazgi czy worek-plecak. Na spotkania zapraszamy oczywiście z dziećmi.

Prowadzenie: Agata Misztella

„Mam na imię Agata. Z wykształcenia jestem nauczycielką z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i z rodzicami. Prywatnie jestem mamą i póki co głównie wokół tego kręci się mój świat. Robótki ręczne to moje hobby od kiedy pamiętam. Począwszy od szydełkowania, przez decoupage, filcowanie, aż po szycie – to najbardziej lubię robić w wolnym czasie (choć tego ostatnio u mnie jak na lekarstwo). Podczas warsztatów chciałabym Wam pokazać jak wiele rzeczy możemy zrobić samemu i ile radości może nam to sprawić. Do zobaczenia!”

Spotkania są bezpłatne, organizowane w ramach Klubu Rodzica. Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc tel. 78 45 45 45 3, mailowo biuro@pracowniakulturalna.pl lub osobiście w siedzibie Pracowni

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
W zeszły wtorek, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
27 listopada 2018, 12:00
Miejsce:
Pracownia Kulturalna
Kraków, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.