Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Szkolenie z obsługi nowego generatora ofert (Witkac)

We wtorek, 16:30 - 18:30
20 listopada 2018
Bezpłatne

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu z wypełniania ofert za pomocą NOWEGO GENERATORA OFERT, który posłuży do realizacji otwartych konkursów ofert realizowanych przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego w roku 2019.

Reklama

Szkolenie odbędzie się 20 listopada 2018 r. (wtorek) w godz. 16.30-18.30 w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, Pl. Teatralny 2 (Patio I piętro).

Uprzejmie informujemy, że składanie wniosków w otwartych konkursach ofert na rok 2019 r. (ogłoszenie konkursów planowane jest na grudzień 2018 r.) będzie się odbywać wyłącznie za pomocą nowego generatora ofert. Nie będzie możliwości złożenia samej wersji papierowej oferty lub wersji elektronicznej w dotychczas obowiązującym generatorze ofert.

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona do 150 osób.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w szkoleniu w terminie do dnia 16 listopada 2018 r. drogą mailową, na adres: ngo@kujawsko-pomorskie.pl lub telefonicznie do pracowników Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
16 listopada 2018, 00:00
Początek wydarzenia:
We wtorek, 16:30
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 18:30
Miejsce:

Organizator:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.