Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Akademia Dobrej Komunikacji w województwie lubuskim!

Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wlkp. (20.11.2018 r.); Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze (21.11.2018 r.)
Gorzów Wlkp., Polska
We wtorek, 00:00
20 listopada 2018, 00:00 - 21 listopada 2018, 15:00
Bezpłatne

Prowadzisz organizację? Działasz w grupie nieformalnej? Chcecie podnieść swoje umiejętności w social media, dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystywać Facebooka i Instagrama w Waszych działaniach? Weźcie udział w szkoleniach w ramach Akademii Dobrej Komunikacji - 20 listopada w Gorzowie Wlkp. i 21 listopada w Zielonej Górze.

Reklama

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum zaprasza na drugie szkolenia z cyklu Akademia Dobrej Komunikacji organizowanego przez Przestrzeń from Facebook i Fundację Techsoup. Tym razem będą one dotyczyły prowadzenia stron na Facebooku oraz w innych social mediach. Spotykamy się 20 listopada w Gorzowie Wlkp. i 21 listopada w Zielonej Górze.

O co chodzi?

Akademia Dobrej Komunikacjipowstała po to, aby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, działania marketingowe i public relations. W trakcie cyklu szkoleń zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe, a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Realizatorzy projektu, Przestrzeń from Facebook i Fundacja TechSoup, chcą, aby każda organizacja pozarządowa w Polsce, poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób.

Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski. Szkolenia są organizowane w każdym województwie przez partnerów projektu. Regionalnym partnerem w woj. lubuskim jest Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

Czego nauczycie się na najbliższych szkoleniach?

  • Jak maksymalnie wykorzystać profil na Facebooku?
  • Po co Twojej organizacji konto na Instagramie?
  • Jak zbierać datki przez Facebooka?
  • Jak dobrze postować?
  • Grupy i wydarzenia – kluczowe narzędzia NGO.

Terminy i zgłoszenia

Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie województwa lubuskiego (decyduje adres rejestracji)

Chcemy zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup, dlatego zapraszamy tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja!

Szkolenie poprowadzi Adam Szulczewski.

Dodatkowe informacje

  • Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
  • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe i obiad
  • Na szkolenie warto przynieść swojego laptopa
  • Masz pytania? Pisz, zadzwoń -> a.szulczewski@fundacjacp.org, tel. 533 316 283.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
19 listopada 2018, 12:00
Początek wydarzenia:
We wtorek, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
W środę, 15:00
Miejsce:
Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wlkp. (20.11.2018 r.); Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze (21.11.2018 r.)
Gorzów Wlkp., Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.