Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Klauzula informacyjna zgodna z RODO – praktyczny warsztat z radcą prawnym Anną Giercarz

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze
Generała Jarosława Dąbrowskiego 41d/3, Zielona Góra, Zielona Góra, Polska, zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/znn6c8
Dziś, 10:00 - 13:00
17 listopada 2018
Bezpłatne

Zielona Pozarządowa zaprasza przedstawicieli zielonogórskich organizacji pozarządowych na bezpłatne warsztaty „Klauzula informacyjna zgodna z RODO – praktyczny warsztat z radcą prawnym Anną Giercarz”. Warsztat odbędzie się 17 listopada (sobota) w godz. 10.00 – 13.00 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Reklama

Do udziału w warsztacie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, szczególnie tych odpowiadających za zarządzanie organizacją lub zajmujących się ochroną danych osobowych.

Na warsztatach będziemy pracować nad przygotowaniem klauzuli informacyjnej dedykowanej dla Twojej organizacji. Dowiesz się jak skutecznie i rzetelnie wywiązać się z powierzonych obowiązków.

Wsparciem dla Was będzie prowadząca warsztaty – radca prawny Anna Giercarz, która specjalizuje się w ochronie danych osobowych. Na bieżąco będzie odpowiadała na Wasze pytania i wątpliwości związane z tworzeniem i stosowaniem klauzul informacyjnych.

Anna Giercarzradca prawny prowadząca kancelarię prawną we Wrocławiu i Zielonej Górze, specjalizująca się w obsłudze przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Termin: 17.11.2018, godzina 10:00

Miejsce: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze ul. Dąbrowskiego 41D/3 ** (zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/znn6c8)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego, aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić swój za pośrednictwem **formularza zgłoszeniowego -> kliknij tutaj.

Pytania w sprawie warsztatu można kierować do animatora OWES Zielona Góra: Adam Szulczewskiego (e-mail:a.szulczewski@fundacjacp.org, tel. 533 316 283).

Zielona Pozarządowa to cykl spotkań dla zielonogórskich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i społeczników zapoczątkowany przez Fundację Lyada. W trakcie spotkań wymieniamy się m.in. wiedzą, informacjami i doświadczeniami z działalności społecznej.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
15 listopada 2018, 16:00
Początek wydarzenia:
Dziś, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 13:00
Miejsce:
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze
Generała Jarosława Dąbrowskiego 41d/3, Zielona Góra, Zielona Góra, Polska
zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/znn6c8
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.