Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Podkarpackie zaprasza na IV Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego

Sala Konferencyjna PSONI Koło w Jarosławiu,
Ul. Wilsona 6b, Jarosław, Polska
za 11 dni
28 listopada 2018, 09:00
Bezpłatne

Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Przewodnicząca Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego serdecznie zapraszają na IV Ogólnopolskie Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego - Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego, który odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2018r.

Reklama

Świętowanie i dyskusja o przyszłości rad

Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego połączony z IV Świętem Rad Działalności Pożytku Publicznego odbędzie się w Markowej i Jarosławiu.

Podczas pierwszego dnia konwentu 27.11.2018 spotkają się roboczo przedstawiciele wojewódzkich rad, a 28.11 wspólnie z przedstawicielami gminnych, miejskich i powiatowych rad oraz zaproszonymi gośćmi porozmawiają o przyszłości Rad Działalności Pożytku Publicznego.

27 listopada Konwent będzie obradował w sposób roboczy z udziałem Adam Lipińskiego, sekretarza stanu, Pełnomocnika Rządu do spraw społeczeństwa obywatelskiego oraz Wojciecha Kaczmarczyka, dyrektora Narodowego Instytutu Wolności.

Dzień później, 28 listopada, obrady Konwentu przeniosą się do Jarosławia i będą miały charakter odświętny. Nie zabraknie również kwestii ważnych dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i przyszłości rad.

Urozmaiceniem Święta Rad będzie wizyta studyjna, pokazująca ciekawe i inspirujące rozwiązania PSONI Jarosław w obszarze ekonomii społecznej.

PROGRAM wydarzenia jest do pobrania w pliku poniżej.

Zgłoś się do 19.11 on-line

Formularz dla przedstawicieli Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego do udziału 27-28.11.2018r. http://bit.ly/formularzradawojewodzka

Formularz dla przedstawicieli gminnych, miejskich i powiatowych Rad Działalności Pożytku Publicznego z Podkarpacia do udziału 28.11.2018r. http://bit.ly/formularzradygminnemiejskiepowiatowe

Kontakt: (+48) 721309285 lub a.tworz@podkarpackie.pl

O konwencie

Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego działa od dwóch lat. Tworzą go przedstawiciele wojewódzkich rad działalności pożytku publicznego, zarówno reprezentanci strony pozarządowej w radach, jak i samorządowcy. W spotkaniach Konwentu uczestniczą jednak nie tylko osoby zaangażowane na szczeblu wojewódzkim – zapraszane są też rady powiatowe, gminne i miejskie.

Konwent sprzyja budowaniu kultury współpracy i dialogu. Jest miejscem wymiany informacji, poglądów i opinii na temat planowanych zmian oraz przestrzenią do omawiania pomysłów i rozwiązań.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
19 listopada 2018, 10:00
Początek wydarzenia:
28 listopada 2018, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
28 listopada 2018, 16:45
Miejsce:
Sala Konferencyjna PSONI Koło w Jarosławiu,
Ul. Wilsona 6b, Jarosław, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.