Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Przebudzenie i pogłębienie relacji z duchami przodków. Warsztat dla mężczyzn

Reklama
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"
Nowe Kawkowo, Polska
14 kwietnia 2019, 19:00
14 kwietnia 2019, 19:00 - 18 kwietnia 2019, 15:00
Płatne

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu zapraszają 14-18 kwietnia 2019 na Przebudzenie i pogłębienie relacji z duchami przodków Warsztat dla mężczyzn Prowadzi: David Thomson

Zdjęcie
Reklama

W dniach 14-18 kwietnia 2019 roku w „Tu i Teraz” w północnej Polsce, my, mężczyźni, zgromadzimy się w duchu pradawnych rdzennych klanów, aby ponownie obudzić i pogłębić nasze relacje z przodkami, ze sobą nawzajem, a także ze zwierzętami, roślinami, ptakami, płazami, gadami i archetypowymi duchami, które komunikowały się i nadawały sens życiu przed tysiącami lat.

Uhonorowanie narodów i kultur obszaru północno-centralnej Azji i Europy doprowadzi nas do bezpośredniego kontaktu z duchami Syberii, Mongolii i dawnych tradycji ludu nordyckiego i celtyckiego oraz ich bogami i boginiami … Odynem, Thorem, Bridgette, Lokim, Światowidem, a także pradawnymi drzewami, niedźwiedziem, dzikiem, orłem, wilkiem i duchem łososia, które wszystkie podtrzymywane są przez żywioły ziemi, powietrza, ognia i wody.

Będziemy podróżować do każdego z trzech światów szamańskich poprzez tańce zwierząt, używanie bębnów, grzechotek, starożytną saunę i szałas potów. Wspólnie stworzymy także piękny ołtarz przodków ze zdjęciami, relikwiami, amuletami i totemami naszych różnorodnych dziedzictw, a także nałożymy ceremonialne ubrania i farby na ciała na cześć tych duchów.
I… będziemy mieć bezpośrednie i świadome relacje z duchami wody, ognia, ziemi i powietrza.Nauczymy się pogłębiać, integrować i podtrzymywać nasze związki z tymi wszystkimi duchami, aby to nas uzdrawiało, także wtedy, gdy wrócimy do naszego codziennego życia i relacji.

Jak większość wie, spotykamy się kilka razy w roku z naszymi różnymi nauczycielami i klanami, aby nauczyć się otwierać serca i pogłębiać nasze praktyki, I W TEN SPOSÓB przywracać ludziom ich dary, miłość i współczucie. Jedną z klasycznych definicji szamana jest osoba, która "wchodzi do tzw. ‘innych światów’, a następnie powraca do zwykłej rzeczywistości", aby dzielić się swoją wiedzą i zrozumieniem ze swoimi rodzinami i społecznościami.

Spotkanie poprowadzi dr David Thomson, który przez wiele lat uczył się i brał udział w ceremoniach z różnymi szamanami i uzdrowicielami z Syberii, peruwiańskiej Amazonii, Meksyku, USA i Kanady. David i jego żona Mattie są współzałożycielami i dyrektorami Instytutu Świętych Kręgów, a także autorami całorocznego kursu inicjacji szamańskiej "Walking the Sacred Wheel" i zaawansowango szamańskiego kursu: "Tree of Life". Uczą i prowadzą tradycyjne uroczystości w Polsce od 1994 roku.

Uwaga:Osoby nie uczestniczące wcześniej w zajęciach z Davidem Thomsonem prosimy – i jest to warunek ewentualnego uczestnictwa – o przesłanie maila z krótką informacją o sobie i doświadczeniach na szlaku takich i podobnych pradawnych praktykna adres: kawkowo@tuiteraz.eu a my przekażemy tę informację organizatorom.

Liczba uczestników ze względu na charakter warsztatu jest ograniczona. O kolejności na liście uczestników decyduje wpłata zaliczki za warsztat.

Prowadzi: Dr DAVID THOMSON

Psycholog, profesor i wykładowca akademicki w dziedzinie rozwoju osobistego (human development). Od ponad 20 lat zgłębia tematykę pierwotnych ceremonii i uzdrawiania w rdzennych kulturach Ameryki Północnej i Południowej, Meksyku i wschodniej Rosji. Wraz z żoną Mattie regularnie odwiedzają Polskę od 1994 roku, prowadząc warsztaty i obozy odosobnienia, pomagając uczestnikom nawiązać głęboką relację z ziemią, samym sobą i całym stworzeniem. Poza tym, David przeprowadził niezliczone warsztaty i wykłady dla mężczyzn, pomagając im dotrzeć do własnej prawdy o tym, kim naprawdę są.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

DATA:

14-18.IV.2019

ROZPOCZĘCIE:

14.IV godz. 18 kolacją (niedziela)

ZAKOŃCZENIE:

18.IV godz. 14, po obiedzie (czwartek)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo

www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:

790 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:

wyżywienie 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/

żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacjiz posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu

biuro: 662759576

Jacek Towalski 602219382

Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

ZAPISY:

  1. Konieczna rejestracja mailowa na adres *kawkowo@tuiteraz.eu* (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
  2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
  3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
  4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
  5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-18.IV.2019”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
**BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty
na konto ośrodka!W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.

8. Zaliczkę za warsztat w wysokości 290 zł prosimy wpłacać na konto Górak Holistic Training z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „David Thomson14-18.IV.2019”.

Górak Holistic Training Jerzy Górak

Numer konta: 40 1950 0001 2006 0568 0278 0003

IDEA BANK

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): IEEAPLPAXXX

IBAN: PL40 1950 0001 2006 0568 0278 0003

Liczba uczestników ze względu na charakter warsztatu jest ograniczona.
O kolejności na liście uczestników decyduje wpłata zaliczki. **
Prosimy wpłacać zaliczkę dopiero po zakwalifikowaniu się na warsztat
(warunki kwalifikacji opisane w tekście powyżej)
Zwrot zaliczki za warsztat do 30 dni przed warsztatem.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
14 kwietnia 2019, 19:00
Zakończenie wydarzenia:
18 kwietnia 2019, 15:00
Miejsce:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"
Nowe Kawkowo, Polska
Organizator:
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych „U Źródła”
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.