Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Warszawa. Trwa nabór uzupełniający do programu "Mamo! Idę na boisko"

Reklama
Warszawa, Polska
7 stycznia 2019, 00:00
7 stycznia 2019, 00:00 - 27 stycznia 2019, 23:59
Bezpłatne

Zapraszamy do udziału w programie całorocznych, bezpłatnych zajęć sportowych dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji finansowej lub rodzinnej. Nabór dodatkowy trwa do 27 stycznia 2019 roku.

Zdjęcie
Reklama

Niejednokrotnie myśląc o sporcie i jego oddziaływaniu na nasze życie, do głowy przychodzi hasło „Sport to zdrowie!”. Hasło to niezwykle prawdziwe, lecz pomija szereg innych wartości, które niesie ze sobą sport, a które mają znaczący wpływ na kształtowanie charakteru każdego człowieka. Właśnie z tych względów Fundacja Akademia Sportu PRO-AM postanowiła stworzyć całoroczny program „Mamo! Idę na boisko”.

Fundacja w ramach wsparcia rodzin w trudnej sytuacji finansowej lub rodzinnej zaprasza grupę wybranych dzieci na regularne zajęcia sportowe organizowane w kilkunastu dzielnicach Warszawy w ciągu roku szkolnego. Dzieci mogą wybierać spośród: piłki ręcznej, pływania, tenisa, squasha, kung fu, akrobatyki i zajęć tanecznych.

Nabór prowadzony jest we współpracy z dzielnicowymi Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie.

Zobacz jak radzą sobie nasi podopieczni >>> FB MAMO! IDĘ NA BOISKO

O ankiety zgłoszeniowe pytaj w najbliższym OPSie. Nabór trwa do 27 stycznia 2019 roku.

Jesteś pracownikiem OPS, który nie nawiązał jeszcze z nami współpracy? Skontaktuj się z nami mailowo >>> biuro@pro-am.org.pl

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
7 stycznia 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
27 stycznia 2019, 23:59
Miejsce:
Warszawa, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.