Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Zgłoś nominację w kategorii Działalność Społeczna do Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Reklama
Cała Polska
9 stycznia 2019, 00:00
9 stycznia 2019, 00:00 - 20 stycznia 2019, 23:59
Bezpłatne

Polska Rada Biznesu zbiera nominacje do 8. edycji Nagrody PRB. Kandydatury można zgłaszać tylko do 20 stycznia. Jedna z kategorii konkursowych dotyczy działalności społecznej. Zwycięzca może liczyć na 100 tys. złotych.

Zdjęcie
Reklama

Podpowiedz nam, kto powinien dostać Nagrodę PRB za działalność społeczną. Nominuj Kandydata

To Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym. Zgłaszać można osoby (liderów fundacji lub stowarzyszeń), które aktywnie angażują się w inicjatywy charytatywne, społeczne lub obywatelskie; zmieniają rzeczywistość społeczną poprzez pomoc osobom i środowiskom najbardziej potrzebującym; walczą z nierównościami i wykluczeniem społecznym; działają na rzecz wysokich standardów życia publicznego i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego; angażują się w przełamywanie społecznego tabu lub poszerzanie świadomości społecznej; promują i wprowadzają innowacje społeczne.

Wśród Laureatów Nagrody PRB za Działalność Społeczną znalazła się m.in. dr Monika Sajkowska, prezeska „Dajemy Dzieciom Siłę” czy Bartosz Pilitowski, założyciel Fundacji Court Watch Polska.

Zgłoś kandydaturę do Nagrody PRB teraz >>>Formularz nominacji do Nagrody PRB

Nagroda PRB dla przedsiębiorców, innowatorów i społeczników

Po raz ósmy Polska Rada Biznesu poszukuje bohaterów polskiej przedsiębiorczości, innowatorów, wizjonerów oraz działaczy społecznych, którzy zostaną uhonorowani „biznesowymi Oskarami”. Do 20 stycznia 2019 roku można zgłaszać nominacje do Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Ufficio Primo 27 maja 2019 roku.

„Przypadająca w 2019 roku 30. rocznica transformacji ustrojowej oraz 15. rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej, to doskonała okazja, aby pokazać przedsiębiorczych Polaków, którzy jak nigdy przedtem potrafili wykorzystać czas historycznych, polityczny i gospodarczych przemian. Dlatego szukamy ludzi z pozytywną energią. Ludzi, którzy patrzą w przyszłość. Przedsiębiorców, wizjonerów, filantropów. Ludzi, z których możemy być dumni i z których każdy może czerpać dobry przykład, którzy inspirują i skłaniają do działania, do odnoszenia sukcesów – tych dużych na miarę zjednoczonej Europy i tych małych, kształtujących lokalne społeczności.” – mówi Wojciech Kostrzewa Przewodniczący Kapituły Nagrody PRB oraz wiceprezes PRB.

TUTAJ FORMULARZ NOMINACYJNY

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
9 stycznia 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 23:59
Miejsce:
Cała Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.