Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Szkolenie w ramach konkursu nr 3/2019 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Reklama
Budynek Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Żurawia 19/31, Warszawa, Polska, wejście od strony ul. Wspólnej
Jutro, 10:30 - 15:30
21 stycznia 2019
Bezpłatne

Jak wypełniać formularz wniosku o wybór operacji? Jak stworzyć opis spójny z celami operacji? Co wchodzi w zakres oceny formalnej i warunków wyboru projektów w konkursie nr 3/2018 dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich? Na te i wiele innych pytań Partnerzy KSOW będą mogli 21 stycznia uzyskać odpowiedź podczas zorganizowanego w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi szkolenia, prowadzonego przez Jednostkę Centralną KSOW i MRiRW.

Reklama

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów zainteresowanych złożeniem wniosków o wybór operacji do jednostki centralnej KSOW (Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Warszawie) – nie więcej niż 2 przedstawicieli łącznie na dwóch szkoleniach.

Temat szkolenia: Warunki, kryteria i tryb wyboru operacji partnerów krajowej sieci obszarów wiejskich oraz warunki refundacji kosztów – konkurs nr 3/2019 na wybór operacji realizowanych w 2019 r.

Zgłoszenia na szkolenie należy dokonać na formularzu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu (w załączeniu). Skan wypełnionego zgłoszenia należy przesłać na adres email s.kalinowska@cdr.gov.pl w terminie do dnia 16 stycznia 2019 r. do godz. 15:00. W przypadku większej liczby zgłoszonych uczestników niż liczba dostępnych miejsc, o udziale w szkoleniu będzie decydował termin otrzymania zgłoszenia. O zakwalifikowaniu się na szkolenie zainteresowany zostanie poinformowany e-mailem na adres wskazany w zgłoszeniu.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
16 stycznia 2019, 15:00
Początek wydarzenia:
Jutro, 10:30
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 15:30
Miejsce:
Budynek Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Żurawia 19/31, Warszawa, Polska
wejście od strony ul. Wspólnej
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.