Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl
Reklama
Cała Polska
11 stycznia 2019, 00:00
11 stycznia 2019, 00:00 - 10 lutego 2019, 23:59
Bezpłatne

Przypominamy, że tylko do 10 lutego 2019 roku studenci IV / V roku wydziałów i kierunków artystycznych mogą zgłaszać swoje prace do 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Zostało już bardzo niewiele czasu i to ostatni moment, kiedy na spokojnie można sprawdzić raz jeszcze regulaminowe wymogi i dopracować opis wysyłanej pracy. Warto uniknąć niepotrzebnego zamieszania, stresu i pomyłek - typowych dla zgłoszeń na ostatnią chwilę.

Zdjęcie
Reklama

Uczestnicy konkursu Artystyczna Podróż Hestii - tak samo jak w poprzednich edycjach - swoje prace przesyłają przez specjalny PANEL NA STRONIE INTERNETOWEJ:

https://zgloszenie.artystycznapodrozhestii.pl/Konkurs

Na miesiąc przed zamknięciem panelu konkursowego chcemy również przypomnieć, że na uczestników najnowszej odsłony konkursu APH czekają dwie nagrody rezydencyjne:
1. Miesięczny pobyt i program rezydencyjny w Residency Unlimited w Nowym Jorku dla laureata Nagrody Głównej (listopad 2019).
2. Miesięczny pobyt i program rezydencyjny w centrum sztuki i edukacji RUPERT w Wilnie dla laureata Drugiej Nagrody (grudzień 2019).

Dodatkowo jeden z finalistów konkursu może zostać wyróżniony Nagrodą Specjalną, która otwiera pole szerokich możliwości twórczych w ramach projektu i realizacji koncepcji artystycznej Raportu Rocznego Grupy ERGO Hestia na warunkach komercyjnych.

Prace wszystkich finalistów zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności podczas wystawy finałowej w Muzem nad Wisłą - filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Wystawa finałowa odbędzie się w dniach 6.05 - 19.05.2019.

18. edycja konkursu APH adresowana jest do studentów IV i V roku wszystkich wydziałów i kierunków artystycznych polskich uczelni, którzy tworzą prace w obszarach: malarstwa, grafiki, rzeźby i instalacji, fotografii, sztuki cyfrowej i performance. Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie przygotowaliśmy specjalny zestaw odpowiedzi na najczęstsze pytania a dodatkowo w każdy czwartek na naszym profilu FB prezentujemy posty objaśniające poszczególne punkty regulaminu konkursowego.


Bądź na bieżąco:
www.artystycznapodrozhestii.pl
#konkursaph
Facebook: Artystyczna Podróż Hestii
Instagram: @konkursaph

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
11 stycznia 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
10 lutego 2019, 23:59
Organizator:
Fundacja Artystyczna Podróż Hesti
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.