Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Kurs Uzdrawiającego Masażu Aromaterapeutycznego Techniką Kropli Deszczu - Rain Drop

Reklama
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"
Nowe Kawkowo, Polska
W zeszły piątek, 18:00
22 marca 2019, 18:00 - 24 marca 2019, 14:00
Płatne

Masaż aromaterapeutyczny jest metodą holistyczną, działającą na organizm na wielu poziomach. Polega on na odpowiednim namaszczaniu ciała specjalnie dobranymi, wysoko skoncentrowanymi esencjami eterycznymi terapeutycznej jakości z wykorzystaniem technik wywodzących się z masażu tybetańskiego i masażu Indian Lakota.

Reklama

Celem masażu jest wprowadzenie organizmu w stan szeroko rozumianej równowagi strukturalnej i elektromagnetycznej, a tym samym przywrócenie mu wewnętrznej harmonii na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym oraz pobudzenie sił samouzdrawiających.

Osiągnięcie takich efektów jest możliwe, dzięki stosowaniu specjalistycznych technik oraz unikalnych Terapeutycznych Olejków Eterycznych. Większość z olejków bogata jest w fenole i inne aktywne biologicznie związki o silnych właściwościach przeciwzapalnych, anty-infekcyjnych, oczyszczających i regenerujących, poprawiających przewodnictwo na poziomie międzykomórkowym.

Niektóre z olejków zawierają duże ilości monoterpenów i półtoraterpenów, które jak ujawniono w ostatnim czasie, mają zdolność przeprogramowania nieprawidłowych informacji w naszym DNA oraz działają antymutagennie. Cząsteczki olejków wprowadzają do komórek duże ilości tlenu. Poprzez receptory i nerwy węchowe intensywnie oddziałują na układ limbiczny i przysadkę mózgową, dzięki czemu wpływają regulująco na poziomie psychoemocjonalnym, odbudowują zdrowie na poziomie somatycznym oraz zapewniają doskonałe samopoczucie.

Technika masażu aromaterapeutycznego odbierana jest jako bardzo delikatna i przyjemna. Szczególnie pozytywne efekty uzyskuje się stosując ją w przypadku ostrych i przewlekłych dolegliwości kręgosłupa.

Inne szybko zauważalne efekty to:

· poprawa ogólnego samopoczucia

· głębokie odprężenie

· wzrost poziomu witalności

Warsztat prowadzi Jakub Dorosz – dyplomowany naturopata i terapeuta Medycyny Chińskiej www.terapienaturalne.com.pl

Program kursu:

· 1 dzień (piątek) – Wykład wprowadzający do warsztatu | 19.30-22.00

· 2 dzień (sobota) – Prezentacja techniki masażu Rain Drop i zajęcia praktyczne | 10.00-18.00 z przerwą na obiad

· 3 dzień (niedziela) – Zajęcia praktyczne | 9.00-13.00

Koszt kursu:

400 zł / osobę

plus koszt zestawu olejków – dla uczestników kursu cena hurtowa – 700zł (na czas kursu niezbędny minimum 1 zestaw na 2 osoby).

Zestaw zawiera 9 olejków i 2 bazy do masażu. Olejki zawarte w zestawie można wykorzystywać również dla celów innych niż masaż RainDrop.

DLA KOGO JEST TEN KURS

Na kurs zapraszamy terapeutów i masażystów pragnących wzbogacić swój warsztat o oryginalną, przyjemną i bardzo skuteczną technikę pracy z klientem. Do udziału w szkoleniu zachęcamy także osoby zainteresowane poznaniem ciekawej techniki masażu w celu wykorzystania jej dla siebie i swoich bliskich. Nie jest wymagana znajomość jakiejkolwiek techniki masażu.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Ilość miejsc ograniczona – maksymalnie 16 osób

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 20 lutego (ze względu na konieczność sprowadzenia zestawów). W sprawie zakupu zestawów po cenie hurtowej prosimy o kontakt z ośrodkiem.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

| TERMIN: | 22 - 24.03.2019 |
| ROZPOCZĘCIE | 22.03 (piątek), o godz. 18 (kolacja) |
| ZAKOŃCZENIE | 24.03 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie) |
| MIEJSCE: | Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo |
| CENA WARSZTATU |

400 zł plus koszt zestawu olejków

dla uczestników kursu cena hurtowa – 700zł (na czas kursu niezbędny minimum 1 zestaw na 2 osoby).

|
| CENA POBYTU |

Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

|
| KONTAKT: |

Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382

Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,

Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

|
| ZAPISY: |

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
**IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 **|

PROWADZĄCY

Dorosz Jakub

Jestem dyplomowanym terapeutą Medycyny Chińskiej, naturopatą i dietetykiem (3-letnie Studium Terapii Naturalnych we Wrocławiu, studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie oraz 8-letnie studia specjalizacyjne ziołolecznictwa wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz akupunktury (Wrocław, Poznań, Warszawa). Jestem uczniem dr Tadeusza Błaszczyka (Niemcy), oraz prof. dr n. med. Yifan Yang (Holandia).

W swojej pracy łączę różne metody i techniki szeroko rozumianej medycyny naturalnej. Głównie opieram się na standardzie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej – chińskiej diagnostyce, ziołolecznictwie, akupunkturze, masażu. W zależności od potrzeby, wykorzystuję również terapię manualną kręgosłupa, aromaterapię, homeopatię, terapię dźwiękiem, i inne.

Dobrana indywidualnie terapia, poprzedzona wnikliwą diagnozą – umożliwia oczyszczenie organizmu, przywrócenie mu równowagi i pobudzenie naturalnych sił samouzdrawiających. Pozwala to uniknąć, bądź zlikwidować na poziomie przyczynowym – uciążliwe, często trudne do wyleczenia dolegliwości oraz tzw. ,,schorzenia cywilizacyjne”.

Szanowni Państwo – pamiętajmy, że medycyna naturalna, choć często niezwykle skuteczna w przypadku już toczących się procesów chorobowych – to przede wszystkim medycyna profilaktyczna. Warto skorzystać z tego co oferuje aby ,,wyprzedzić” chorobę. Wszak lepiej zapobiegać niż leczyć.

To bardzo dobrze, że potrzeba zdrowego stylu życia, prawidłowej diety, dbałości o dobre samopoczucie– docierają coraz wyraźniej do świadomości współczesnego człowieka. Wszyscy czujemy, że wszechobecny pośpiech, stres, brak czasu na spokojny, pełnowartościowy posiłek – skutkują coraz powszechniejszym znużeniem, wypaleniem zawodowym, plagą chorób cywilizacyjnych i utratą radości życia. Zrozumiałe jest więc coraz większe zainteresowanie metodami medycyny naturalnej. Metodami, które postrzegają i traktują człowieka w sposób holistyczny, są nieinwazyjne, nie mają niepożądanych działań ubocznych, które często zaskakują swoją skutecznością a jednocześnie odbieramy je jako delikatne i przyjemne. Serdecznie zapraszam również Państwa do skorzystania z takiej możliwości.

www.terapienaturalne.com.pl

|
| RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: | BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 22-24.III.2019”.

Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);

Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.

Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
W zeszły piątek, 18:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 14:00
Miejsce:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"
Nowe Kawkowo, Polska
Organizator:
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych „U Źródła”
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.