Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

SCWO: Szkolenie "Jak prawidłowo zaplanować rezultaty projektu?"

Reklama
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Księdza Ignacego Kłopotowskiego 6, Warszawa, Polska
Jutro, 09:00 - 16:00
18 lutego 2019
Bezpłatne

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza reprezentantów organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie "Jak prawidłowo zaplanować rezultaty projektu?", które odbędzie się 18 lutego w godzinach 9:00 - 16:00 w siedzibie naszej Fundacji FRSO.

Zdjęcie
Reklama

Zapraszamy organizacje działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie poświęcone tym jak prawidłowo zaplanować rezultaty projektu.

Od 1 marca 2019 roku wchodzi w życie nowy wzór oferty realizacji zadania publicznego. Wprowadza on rozliczanie projektu w oparciu o rezultaty. W tym kontekście prawidłowe zaplanowanie i przedstawienie rezultatów zadania nabiera jeszcze większego znaczenia niż dotychczas. Tego właśnie będzie dotyczyło proponowane szkolenie. Jest ono adresowane do wszystkich warszawskich organizacji, które zamierzają realizować zadania publiczne i chcą się nauczyć, jak przedstawiać rezultaty, produkty swoich działań oraz jak ustalać wiarygodne wskaźniki.

Termin: 18 lutego 2019 (poniedziałek)

Miejsce szkolenia: Siedziba FRSO, Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

Szkolenie poprowadzi Beata Juraszek-Kopacz - doświadczona trenerka, współautorka poradnika dla NGO ” Zmierzyć niemierzalne”.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się w załączeniu ogłoszenia.

Wypełnione formularze prosimy o przesyłanie na maila scwo@frso.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 14 lutego 2019 roku.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu otrzymają Państwo mailem w dniu 15 lutego 2019 roku do godziny 14:00.

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC. REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Dodatkowych informacji udziela Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

W przypadku małej ilości zgłoszeń (poniżej 10 osób) organizatorzy zastrzegają sobie, że szkolenie zostanie odwołane. W przypadku z kolei zbyt dużej liczby osób, będziemy musieli ograniczyć liczbę osób.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. SCWO to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.

Poznaj ofertę Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 16:00
Miejsce:
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Księdza Ignacego Kłopotowskiego 6, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.