Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Szkolenie e-learningowe Ochrona zieleni w zamówieniach publicznych

Reklama
Cała Polska
10 lutego 2019, 21:00
10 lutego 2019, 21:00 - 31 grudnia 2019, 20:59
Bezpłatne

Fundacja Sendzimira zaprasza do udziału w nowym szkoleniu online! Kurs "Ochrona zieleni w zamówieniach publicznych" skierowany jest do osób zaangażowanych w zarządzanie zielenią. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę, która pozwoli lepiej planować, zlecać i nadzorować usługi związane z pielęgnacją zieleni oraz minimalizować niszczenie zieleni w czasie prowadzonych prac budowlanych. Osoby które ukończą kurs otrzymają certyfikat.

Szkolenie Fundacji Sendzimira

Autor/źródło: Fundacja Sendzimira

Reklama

Zapraszamy do udziału w nowym, bezpłatnym szkoleniu e-learningowym dostępnym na platformie szkoleniowej Fundacji Sendzimira. Kurs Ochrona zieleni w zamówieniach publicznych skierowany jest do osób zaangażowanych w zarządzanie zielenią. Może być realizowany w dowolnym momencie, w trybie indywidualnym. Osoby, które z sukcesem ukończą szkolenie otrzymają certyfikat.

Cele szkolenia

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę, która pozwoli lepiej planować, zlecać i nadzorować usługi związane z pielęgnacją zieleni oraz minimalizować niszczenie zieleni w czasie prowadzonych prac budowlanych.

Struktura kursu

Kurs składa się z czterech modułów. Realizacja całego szkolenia zajmuje około 4 godziny, z czego najwięcej nauki jest w pierwszym module. Naukę można przerwać w dowolnym momencie i wrócić do niej w miejscu, w którym została przerwana, w późniejszym czasie.

Szkolenie kończy się testem zaliczeniowym. Uczestnicy, którzy uzyskają minimum 55% punktów z testu otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wejść na platformę szkoleniową Fundacji Sendzimira i przycisnąć przycisk zapraszamy na nowe szkolenie.

Następnie osoby, które brały już udział w naszych szkoleniach e-learningowych wystarczy, że zalogują się na swoje konto i samodzielnie zapiszą się na kurs.

Pozostali uczestnicy powinni stworzyć nowe konto - zarejestrować się na platformie. Rejestracja wymaga potwierdzenia przez link w mailu (jeśli nie otrzymali Państwo maila proszę sprawdzić w spamie).

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt office(at)sendzimir.org.pl


Szkolenie przygotowane w ramach projektu Międzysektorowa współpraca na rzecz zieleni w polskich miastach dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko i współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Za treści zawarte w szkoleniu odpowiada wyłącznie Fundacja Sendzimira.

Oznaczenie_projektu_POIS

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
10 lutego 2019, 21:00
Zakończenie wydarzenia:
31 grudnia 2019, 20:59
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.