Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Bezpłatne warsztaty filmowe dla pracownic i pracowników organizacji pozarządowych

Reklama
Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
Warszawa, Polska
W sobotę, 00:00
30 marca 2019, 00:00 - 7 kwietnia 2019, 23:59
Bezpłatne

Zapraszamy pracowników i pracownice organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w 4-dniowych, bezpłatnych warsztatach z podstaw filmowania i komunikacji wizualnej. Podczas praktycznych warsztatów ich uczestniczki i uczestnicy stworzą swoje pierwsze etiudy, poszerzą wiedzę na temat filmu i fotografii oraz dowiedzą się jak wykorzystać to medium w swojej pracy.

Reklama

Celem projektu jest udzielenie wsparcia organizacjom pozarządowych z całej Polski w skuteczniejszym docieraniu ze swoją misją i projektami, zarówno do ich bezpośrednich odbiorców, jak i całego społeczeństwa.

Po zakończeniu warsztatu, 2 wybrane osoby wezmą udział w stworzeniu filmu promocyjnego swojej organizacji oraz będą miały okazję zyskać międzynarodowe kontakty i grantodawców za sprawą udziału w pitching forum w Budapeszcie.

Zajęcia poprowadzą czynni filmowcy i doświadczeni edukatorzy Akademii Nowe Horyzonty – Matej Bobrik, Teresa Czepiec, Bartosz Bieniek oraz wybitni akademicy – Małgorzata Radkiewicz.

Kiedy? 30-31.03 oraz 6-7.04 (dwa weekendy), zapisy do 15.03.2019

Gdzie?Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52

Dla kogo? Zapraszamy pracowników i pracownice organizacji pozarządowych z całego kraju, udział w warsztacie jest BEZPŁATNY

Zapisy? Wszystkie informacje na podstronie JAK SIĘ ZAPISAĆ.

Współorganizatorem projektu jest Palantír Film Foundation.Jego partnerem jest Muzeum Warszawskiej Pragi. Projekt jest realizowany w ramach Funduszu Wyszechradzkiego.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo tutaj.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
15 marca 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
W sobotę, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
7 kwietnia 2019, 23:59
Miejsce:
Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.