Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Nowe wzory ofert, umów i sprawozdań - warsztaty z Praktykiem

Reklama
Hotel Novotel Szczecin Centrum
Szczecin, Polska
We wtorek, 09:00 - 14:00
18 czerwca 2019
Płatne

Od 1 marca 2019 r. obowiązuje 6 nowych rozporządzeń do Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Nawiązując do powyższych zmian, Wykładowca przedstawi i omówi szereg nowych rozwiązań. Ważnym elementem szkolenia będzie panel dyskusyjny, poświęcony rozwiązaniu kwestii problemowych zgłoszonych przez uczestników.

Reklama

PRZECZYTAJ HARMONOGRAM SZKOLENIA

Wykładowca: Praktyk z 15-letnim doświadczeniem. Wykładowca na ponad 300 szkoleniach dla pracowników RIO, JST i NGO. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych m.in. z zakresu: ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie, finansów publicznych, ustawy o sporcie.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Termin rejestracji:
10 czerwca 2019, 15:00
Początek wydarzenia:
We wtorek, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 14:00
Miejsce:
Hotel Novotel Szczecin Centrum
Szczecin, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.