Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Łódź. Szkolenie: FUNDRAISING, czyli budowanie niezależności i stabilności finansowej w organizacji

Reklama
Centrum OPUS, ul. Narutowicza 8/10
Łódź, Polska
28 lutego 2019, 00:00
28 lutego 2019, 00:00 - 30 marca 2019, 23:59
Bezpłatne

Jak pozyskać i zatrzymać darczyńców indywidualnych? Jak pozyskiwać środki finansowe od darczyńców biznesowych? Jakie są narzędzia pracy fundraisera? Jakie są zasady skutecznego fundraisingu? Na te i inne pytania odpowiemy na szkoleniu pt. FUNDRAISING – PIERWSZE KROKI W BUDOWANIU NIEZALEŻNOŚCI I STABILNOŚCI FINANSOWEJ W ORGANIZACJI. , prowadzonym w formie warsztatu.

Autor/źródło: źródło: sxc.hu

Reklama

Szkolenie jest organizowane przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach projektu Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Zajęcia poprowadzi Ilona Pietrzak – Wiceprezes Instytutu Spraw Obywatelskich. Fundraiser. Trener i doradca. Zarządzała/zarządza kilkunastoma projektami (w tym większość unijnych), w tym partnerskim projektem na rozwój fundraisingu w PES, realizowanego wspólnie z Deutscher Fundraising Verband. Menadżer Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ. Konsultant regionalny ds. zamówień publicznych. Doradca biznesowy podmiotów ekonomii społecznej (nr certyfikatu MPiPS DB_14/2013).

W szkoleniu mogą wziąć udział tylko przedstawiciele grup nieformalnych planujących założenie organizacji pozarządowej lub przedstawiciele istniejących organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej lub odpłatnej, z terenu miasta Łodzi.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum OPUS przy ul. Narutowicza 8/10, I p. dn. 30.03.2019 (sobota) w godzinach 10.00 – 17.00.

Szczegółowy plan zajęć w załączniku. Formularze zgłoszeniowe proszę przesyłać do 26.03.2019r. na email apakowska@opus.org.pl lub składać osobiście w biurze Centrum OPUS. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie na szkolenie będzie potwierdzane emailowo lub telefonicznie od 27.03.2019r.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, zapewniamy catering. Więcej informacji nt. szkolenia udziela Anna Pakowska apakowska@opus.org.pl, 42 207 73 39, 509 899 449.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
28 lutego 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
W sobotę, 23:59
Miejsce:
Centrum OPUS, ul. Narutowicza 8/10
Łódź, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.