Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

SCWO: Spotkanie Forum Komisji Dialogu Społecznego

Reklama
Warszawa
pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4, Warszawa, Polska
za 7 dni
26 marca 2019, 17:00
Bezpłatne

Zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli wszystkich branżowych i dzielnicowych komisji dialogu społecznego oraz osoby zainteresowane tematami, które będą poruszane na spotkaniu, do udziału w pierwszym w tym roku spotkaniu Forum Komisji Dialogu Społecznego. Spotkanie odbędzie się 26 marca.

Wystąpienie Ewy Kolankiewicz podczas spotkania Forum Komisji Dialogu Społecznego w czerwcu 2018. Fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl
Reklama

Do udziału w spotkaniu FKDS zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki wszystkich branżowych i dzielnicowych komisji dialogu społecznego. Zapraszamy także osoby działające w organizacjach, które jeszcze nie uczestniczą w pracach komisji dialogu społecznego. To doskonała okazja do zapoznania się z tym, jaki wpływ mają komisje na na współdziałanie środowiska pozarządowego i urzędniczego w m.st Warszawa.

Gdzie i kiedy?

Spotkanie Forum Komisji Dialogu Społecznego odbędzie się 26 marca 2019 (wtorek) w godz. 17.00–19.30 w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK (Pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4, sala na poziomie -1).

O czym będziemy rozmawiać?

Podczas spotkania FKDS porozmawiamy o:

1. nowym wzorze ogłoszenia konkursowego, wprowadzonym w związku z wejściem w życie od 1 marca br. rządowych rozporządzeń ws. wzorów ofert, umów i sprawozdań dotacyjnych;

2. roli i znaczeniu KDS w procesie konsultowania ogłoszeń konkursowych w związku z istotnymi zmianami w nowym formularzu oferty.

W ostatniej części spotkania zapewniamy czas na rozmowy stolikowe poświęcone bieżącym problemom pracy komisji. Tematy do rozmów stolikowych prosimy zgłaszać na adres zbyszekw@boris.org.pl do 25 marca.

Program spotkania:

17.00-17.20 Powitanie i wprowadzenie do tematu spotkania
17.20-17.45 Omówienie nowego wzoru ogłoszenia konkursowego
17.45-18.35 Dyskusja: rola i znaczenie KDS w procesie konsultowania ogłoszeń konkursowych
18.35-18.45 Formy wsparcia KDS w nowej ofercie SCWO
18.45-19.00 Przerwa
19.00-19.30 Stoliki tematyczne BKDS i DKDS

Zgłoszenia

Spotkanie ma charakter otwarty, jednak ze względów organizacyjnych prosimy o przesłanie na adres zbyszekw@boris.org.pl informacji, czy Państwa Komisja weźmie udział w spotkaniu oraz o liczbie osób z Państwa Komisji, które planują przyjść.

Dostępność

Miejsce jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.
Prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na tłumaczenie na PJM lub pętlę indukcyjną do 20.03:

Kontakt

Dodatkowych informacji udzielają Zbigniew Wejcman (zbyszekw@boris.org.pl) oraz Joanna Krasnodębska (joannak@boris.org.pl).

O organizatorze

Forum Komisji Dialogu Społecznego organizuje Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). SCWO to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
Pełna oferta SCWO jest dostępna na stronie warszawa.ngo.pl/scwo.
Aktualności: fb.com/warszawa.ngo.

Więcej o FKDS i innych ciałach dialogu społecznego: poradnik.ngo.pl/komisje-dialogu-spolecznego.

Poznaj ofertę Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
26 marca 2019, 17:00
Zakończenie wydarzenia:
26 marca 2019, 19:30
Miejsce:
Warszawa
pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.