Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Szkolenie nt. prawnych i praktycznych aspektów pracy z dziećmi

Reklama
Warszawa, Polska
za 12 dni
5 kwietnia 2019, 09:30
Płatne

Forum Darczyńców w Polsce serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu nt. prawnych i praktycznych aspektów pracy z dziećmi w projektach społecznych oraz tworzenia w organizacjach polityk ochrony dzieci. Całodniowy warsztat z elementami wykładu odbędzie się 5 kwietnia br., w godz. 9:30-17:00 w Warszawie.

Reklama

Jest to temat, który wydaje się nam bardzo ważny przede wszystkim pod względem odpowiedzialności wobec osób, którym pomagają organizacje oraz pod względem możliwej odpowiedzialności prawnej ponoszonej przez organizację, które świadczą pomoc. Szkolenie zostało zaprojektowane z myślą o organizacjach społecznych, w tym fundacjach korporacyjnych lub firmach, które prowadzą programy na rzecz dzieci lub których pracownicy i wolontariusze mają kontakt z dziećmi, którym świadczą pomoc.

Nacisk szkolenia położony zostanie na zapobieganie sytuacjom, w których dzieci mogą zostać narażone na niebezpieczeństwo związane z działalnością organizacji, jej pracowników i wolontariuszy. Podczas szkolenia uczestnicy opracują także ogólne założenia polityki ochrony dzieci, zastanowią się, jak ją dopasować do specyfiki swoich organizacji.

Trenerki:

  • Agnieszka Kwaśniewska-Sadkowska - Stowarzyszenie Interwencji Prawnej.
  • Beata Kulig - Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Szczegółowy program szkolenia znajdą Państwo w załączniku.

Koszt udziału jednej osoby w warsztacie to 490 zł. Usługa ta oferowana jest w ramach prowadzonej przez Forum odpłatnej działalności pożytku publicznego.

Deklaracje uczestnictwa oraz pytania prosimy kierować do Magdaleny Gołębiowskiej, magdag@forumdarczyncow.pl. Zapisy trwają do dnia 20 marca br.

Pliki do pobrania

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Termin rejestracji:
20 marca 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
5 kwietnia 2019, 09:30
Zakończenie wydarzenia:
5 kwietnia 2019, 17:00
Miejsce:
Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.