Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Szkolenie w Krakowie "Cyfrowa podróż darczyńcy"

Reklama
Związek Centralny Dzieła Kolpinga
Żułowska 51, 31-476 Kraków, Polska
We wtorek, 09:00 - 16:15
26 marca 2019
Bezpłatne

„Cyfrowa Podróż Darczyńcy” to szkolenie, w trakcie którego przedstawione zostaną praktyczne wskazówki, porady i rozwiązania pozwalające samodzielnie planować w sieci komunikację z Darczyńcą. W tym wypadku podróż Darczyńcy to proces pozyskania, zaopiekowania i utrzymania ofiarodawcy przy użyciu narzędzi online. Termin: 26.03.19 r.; 9.00-16.15. Miejsce: ul. Żuławska 51, Kraków. Trenerzy: Anna Anioł i Szczepan Kasiński.

Reklama

Cyfrowa Podróż Darczyńcy - jak zabrać Twojego Darczyńcę w podróż, w czasie której pokocha Twoją organizację. Celem warsztatu jest zaplanowanie przez uczestników podróży Darczyńcy, czyli procesu pozyskania, zaopiekowania i utrzymania Darczyńcy organizacji w świecie online. Przekazana wiedza i umiejętność obsługi narzędzi do automatyzacji komunikacji pozwoli uczestnikom samodzielnie planować komunikację z Darczyńcami.

Korzyści dla organizacji:

· Poznasz i zaplanujesz punkty styku Darczyńców z Twoją organizacją.

· Przygotujesz ścieżki kontaktu i obsługi oraz zaplanujesz komunikację mailową oraz systemy autoresponderów.

· Dzięki warsztatom i sprawdzonym systemom komunikacji elektronicznej oszczędzisz czas i zyskasz więcej pieniędzy.

Data i czas szkolenia: 26 marca 2019 r.; godz. 9.00-16.15 (8 godz. szkoleniowych)

Miejsce szkolenia: Siedziba Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce, ul. Żułowska 51, Kraków

Program szkolenia:

  1. Czym jest Podróż Darczyńcy?

  2. Punkty styku organizacji z Darczyńcą

  3. Planowanie interakcji i ich automatyzacja

  4. Narzędzia do masowej wysyłki mailingów i autoresponderów

  5. Najlepsze przykłady i dobre praktyki

Termin zapisów mija 22 marca 2019 do godz. 12.00

Zgłoszenia: awisniewska@kolping.pl. Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj

Adresaci szkolenia: Warsztat skierowany do: członków, wolontariuszy lub pracowników/ współpracowników małopolskich organizacji pozarządowych. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztacie decyduje reprezentowanie organizacji pozarządowej posiadającej siedzibę na terenie woj. małopolskiego lub posiadającej strukturę organizacyjną (jednostkę, odział, filię) na terenie województwa małopolskiego.

Trenerzy:

Anna Anioł- pedagog i HR-owiec z wykształcenia, muzyk i wokalistka z pasji, fundraiser z wyboru serca. Od lat związana z krakowskimi inicjatywami i organizacjami, jako wolontariusz, animator grup, wychowawca młodzieży i fundraiser. Jest pasjonatką relacji, a dziękowanie Darczyńcom to najprzyjemniejsza część pracy fundraisera. Wierzy, że fundraising może być sposobem na wiele bolączek w organizacjach pozarządowych. Pisze dla kampanii fundraisingowych takie teksty, że wszystkie akcje kończą się sukcesem. Współautorka Kart fundraisingowych – rewolucyjnego narzędzia do zbierania pieniędzy.

Szczepan Kasiński- Sancho Pansa dla organizacji pozarządowych. Fundraiser z certyfikatem EFA (Euro-pean Fundraising Association) oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, opowiadacz, strateg. Założyciel agencji fundraisingowej Armiger. Autor książki "Szlachetny Cel". Codziennie zmienia świat na lepsze, bo pomaga organizacjom pozarządowym działać lepiej i skuteczniej otwierać serca i portfele Darczyńców. Współpracował z: Caritas Polska, Szlachetną Paczką, Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty czy dominikankami z Broniszewic.

Koszt szkolenia: bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona.

Organizator zapewnia bezpłatne: materiały szkoleniowe, catering.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu prowadzonego przez Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce pt. NGO-AS= Nowa Generacja Organizacji- Aktywne i Skuteczne w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w okresie 01.05.2018- 31.12.2019

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
22 marca 2019, 12:00
Początek wydarzenia:
We wtorek, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 16:15
Miejsce:
Związek Centralny Dzieła Kolpinga
Żułowska 51, 31-476 Kraków, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.