Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

SCWO: Szkolenie "Cele, rezultaty, wskaźniki – jak sobie poradzić z nowymi wymogami konkursowymi Urzędu Miasta Warszawy?"

Reklama
Stowarzyszenie Boris
Warecka 4/6, 01-001 Warszawa, Polska, Warszawa
za 8 dni
27 marca 2019, 09:30
Bezpłatne

Stowarzyszenie BORIS zaprasza przedstawicieli warszawskich organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie w dniu 27 marca o godz. 9.30

Reklama

Szkolenie będzie poświęcone zmianom wzoru oferty na realizację zadań publiczny. Nowe wzory oferty, które zaczęły obowiązywać 1 marca 2019 r., wprowadzają zmiany dotyczące sposobu planowania i rozliczania zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe na zlecenie samorządu. Podstawą do oceny oferty, a potem do przyjęcia sprawozdania z jej realizacji będzie weryfikowanie nie tylko zrealizowanych działań, ale również, a może nawet przede wszystkim, osiągniętych rezultatów.

Na szkoleniu będziemy rozmawiali m.in. o tym jak formułować rezultaty, jak powiązać rezultaty z celami, czym różni się rezultat od produktu, jak poprawnie opisać wskaźnik.

Zajęcia prowadzić będzie Katarzyna Sekutowicz, certyfikowana trenerka.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Aby wziąć udział w szkoleniu, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 21 marca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 22 marca 2019. Prosimy przeglądać SPAM

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, ewelina@boris.org.pl, 22-890-94-49 wew. 11

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.
Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.

Poznaj ofertę Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
27 marca 2019, 09:30
Zakończenie wydarzenia:
27 marca 2019, 16:30
Miejsce:
Stowarzyszenie Boris
Warecka 4/6, 01-001 Warszawa, Polska
Warszawa
Organizator:
Stowarzyszenie Boris
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.