Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/
Reklama
Szkoły Europejskie
Sienkiewicza 6A, Wrocław, Polska
30 marca 2019, 00:00
30 marca 2019, 00:00 - 14 kwietnia 2019, 23:59
Płatne

Kurs dietetyki podstawowy to zajęcia edukacyjne pozwalające na poszerzenie i zdobycie nowej wiedzy z zakresu żywienia i dietetyki. Program kursu zawiera zajęcia teoretyczne obejmujące zagadnienia z anatomii, fizjologii, profilaktyki, edukacji żywieniowej. Natomiast ćwiczenia praktyczne pozwalają na naukę samodzielnego układania jadłospisów i tworzenia zaleceń żywieniowych. Udział płatny

Reklama

Szkolenie prowadzone przez Akademię Dietetyki.

Akademia Dietetyki to instytucja szkoleniowa będąca liderem na rynku szkoleniowym w Polsce. Akademia Dietetyki ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie w organizacji kursów z dietetyki. Zajęcia prowadzone są przez doskonałą kadrę specjalistów żywienia, czynnie działających jako dietetycy, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi. Doskonale dobrany i zawsze aktualny program nauczania został zatwierdzony przez Wydział Edukacji Miasta Łodzi.

Bogata oferta obejmuje również kursy on-line:

Opis szkolenia

Kurs pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy w zakresie: anatomii i fizjologii człowieka, zasad racjonalnego żywienia, układania diet i korzystania z norm i tabel. Jest to przygotowanie do zawodu dietetyka bądź doradcy żywieniowego. Nauczanie obejmuje 60 godzin dydaktycznych, realizowanych w ciągu 6 dni.

Szczegółowy program kursu >> dietetyka szkolenie

Po zakończonym kursie, każdy uczestnik otrzymuje:

· Zaświadczenie MEN

· Zaświadczenie Akademii Dietetyki

Aktualne terminy kursów >> dietetyka Wrocław

Zobacz nas:

Facebook Akademia Dietetyki

YouTube Akademia Dietetyki

Google+ Akademia Dietetyki

Akademia Dietetyki

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
30 marca 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
14 kwietnia 2019, 23:59
Miejsce:
Szkoły Europejskie
Sienkiewicza 6A, Wrocław, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.