Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Chrzanów. Spotkanie informacyjne FIO Małopolska Lokalnie Północ

Reklama
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie ul. Broniewskiego 10 Maja 72
Chrzanów, Polska
W czwartek, 17:00 - 18:30
28 marca 2019
Bezpłatne

Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się innowacyjny konkurs FIO Małopolska Lokalnie - Północ, w którym liczy się przede wszystkim POMYSŁ!

Mamy FIO-ła na Małopolskę

Autor/źródło: http://malopolskalokalnie.pl/polnoc

Reklama

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych przygotowały dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Krakowa lub powiatów: chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego, miechowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego i wielickiego, konkursy na:

  • PROJEKTY SPOŁECZNE: jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową, to zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć do 3 000 tysięcy złotych dofinansowania na każdy projekt.

  • PROJEKTY ROZWOJOWE: konkurs dla młodych organizacji pozarządowych, w którym możecie otrzymać do 5 000 tysięcy złotych dofinansowania na każdy projekt.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się

28 marca 2019 r. (czwartek), godz. 17:00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie ul. Broniewskiego 10

ZGŁOSZENIA do 27.03, pod numerem 572-223-345 oraz mailowo sylwiapalka@poczta.onet.pl

Nabór wniosków rozpoczyna się 29 marca 2019 roku.

CZYM RÓŻNI SIĘ KONKURS FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE - PÓŁNOC od innych?

Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy formułę w, której fundusze zdobędą najlepsze pomysły. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.

W tej edycji "FIO Małopolska Lokalnie - Północ" edukację oferujemy zarówno na etapie aplikowania w konkursie (szkolenia z pisania wniosków, doradztwo, konsultacje wniosków) jak i na etapie realizacji zadań (doradztwo, spotkania wdrożeniowe, spotkania sieciujące). Wsparcie świadczone będzie bezpłatnie, do wyczerpania limitów założonych przez Operatorów.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PROCES WYŁONIENIA NAJLEPSZYCH PROJEKTÓW?

Na pierwszym etapie zadaniem uczestników konkursów będzie wypełnienie wniosku w generatorze. Następnie zaprosimy wszystkich uczestników, którzy przejdą ocenę formalną, na rozmowę z komisją konkursową. Spotkanie wnioskodawców z komisją konkursową będzie miało na celu uzupełnienie złożonych wniosków o informacje pozwalające operatorom na lepsze poznanie wnioskodawców i ich pomysłów.

Wyłonieni w ten sposób zwycięzcy zostaną otoczeni pomocą opiekuna projektu i wsparciem animacyjnym. Będą mogli skorzystać z edukacyjnych spotkań sieciujących, na których zdobędą wiedzę z dziedzin związanych z pracą społeczną i będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami z innymi społecznikami. Dzięki takiej wspólnej pracy zwycięzcy konkursów otrzymają nie tylko dofinansowanie, ale też zdobędą umiejętności, które pozwolą im skutecznie ubiegać się o kolejne środki i dobrze zrealizować następne projekty.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Gminy Miejskiej Kraków.

Partnerzy projektu: Gmina Miejska Kraków, Województwo Małopolskie

Zdjęcie

Projekt "Czytam RehAktywnie"

Zdjęcie

Projekt "Akademia szachów"

Zdjęcie

Projekt " Piłkarki (Nie)Słaba Płeć"

Zdjęcie

Projekt "Galeria Sztuki Audio-Wizualnej Soulstone Gathering & ShoeShine"

Zdjęcie

Projekt "Nowohucka Biblioteka Chustowa"

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Miniatura zdjęcie 4
Miniatura zdjęcie 5

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
W czwartek, 17:00
Zakończenie wydarzenia:
W czwartek, 18:30
Miejsce:
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie ul. Broniewskiego 10 Maja 72
Chrzanów, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.