Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

"Między obiektami" - muzealne warsztaty rozwoju osobistego

Reklama
Muzeum Łazienki Królewskie
Agrykola 1, Warszawa, Polska
Wczoraj, 11:00
23 marca 2019, 11:00 - 24 marca 2019, 14:00
Płatne

"Między obiektami" to nowy typ warsztatów dla dorosłych, które są połączeniem treningu umiejętności psychospołecznych, arteterapii oraz zajęć z historii kultury i sztuki. Spotkania odbywać się będą w wyjątkowych przestrzeniach Łazienek Królewskich. Muzealne wnętrza oraz obiekty staną się inspiracją i pretekstem do miniwykładów, ćwiczeń i działań twórczych.

Reklama

Temat marcowych warsztatów:
"Co wnosimy do muzeum, czyli zwiedzanie jako sposób na autorefleksję"

Podczas dwudniowych warsztatów zbadamy intencję chodzenia do muzeum. Inspirując się ćwiczeniami zaczerpniętymi z treningu komunikacji i twórczego myślenia, zastanowimy się, czy możliwe jest zbudowanie własnych strategii kontemplacji obiektów muzealnych. Pytając, na ile wizyta w muzeum jest odpowiedzią na nasze potrzeby, porozmawiamy o tym, jaką rolę w naszym codziennym życiu odgrywają kultura i sztuka.

23 i 24 marca 2019 r., godz. 11.00-14.00, Pałac na Wyspie, Pałac Myślewicki

Wstęp: 90 zł - dwudniowe warsztaty
**Zapisy: edukacja@lazienki-krolewskie.pl

Prowadząca:
Agata Pietrzyk-Sławińska - absolwentka Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, animatorka muzealna, pedagog teatru, koordynatorka programów edukacyjnych i wolontariackich w Łazienkach Królewskich. Umiejętności trenerskie zdobywała w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra oraz podczas instruktorskiego kursu kwalifikacyjnego "Arteterapia - kultura przeciw wykluczeni". Pracuje z grupami w Muzeum Łazienki Królewskie, a także jako trener i współpracownik organizacji pozarządowych oraz instytucji kulturalno-społecznych.

Marcowe warsztaty są kontynuacją ubiegłorocznego cyklu "Między obiektami", w ramach którego odbyły się następujące zajęcia: "**Dlaczego w muzeum? Muzeum jako przestrzeń rozwijania kompetencji interpersonalnych", "Zwiedzanie z konfliktem. O barierach komunikacyjnych", "Sztuka asertywności. Muzeum jako laboratorium asertywności", "Muzealna burza mózgów. Muzeum jako przestrzeń twórczego myślenia".

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
Wczoraj, 11:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 14:00
Miejsce:
Muzeum Łazienki Królewskie
Agrykola 1, Warszawa, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.