Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Szkolenie dla młodych liderów z Polski i Rosji. Club of Warsaw

Reklama
Warszawa, Polska
30 maja 2019, 00:00
30 maja 2019, 00:00 - 3 czerwca 2019, 23:59
Bezpłatne

Zapraszamy młodych liderów z Polski i Rosji do wspólnego spotkania, nauki i wymiany doświadczeń! „Club of Warsaw” to miejsce dla młodych osób aktywnie uczestniczących w życiu publicznym na szczeblu krajowym, regionalnym i lokalnym. Celem projektu jest stworzenie sieci młodych liderów, chętnych do budowania nowych i poprawy istniejących kontaktów między lokalnymi społecznościami obu sąsiadujących ze sobą krajów.

Reklama

PROGRAM
Szkolenie z protokołu dyplomatycznego i przyjęcie pokazowe prowadzone przez Adama Jarczyńskiego oraz dwudniowe warsztaty z negocjacji i wystąpień publicznych prowadzone przez byłego ambasadora Wielkiej Brytanii w Warszawie Charlesa Crawforda, który przedstawi podstawowe aspekty teorii negocjacji oraz jej techniki, udzieli uczestnikom praktycznych rad, które są kluczowe dla profesjonalnej mediacji. Szkolenie poparte będzie przykładami wziętymi z wieloletniego doświadczenia w dyplomacji na wysokim szczeblu. W programie też gra symulacyjna z zarządzania państwem i spotkanie z ekspertem w warszawskim think-tanku.

WARUNKI UCZESTNICTWA

  • Kandydatka/kandydat poniżej 35 lat
  • CV oraz list motywacyjny w języku angielskim, które zaakcentują zaangażowanie w sprawy publiczne. W aplikacji powinna również zostać zawarta informacja o motywacji do uczestnictwa w projekcie
  • Kandydatka/kandydat powinien załączyć przykłady własnego wkładu w debatę publiczną na poziomie lokalnym czy też regionalnym (artykuły, komentarze, blogi itp.)
  • Warunkiem uczestnictwa jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, który będzie językiem oficjalnym spotkania

WYMAGANIA
CV i list motywacyjny w języku angielskim z przykładami działalności na szczeblu lokalnym, regionalnym lub krajowym prosimy przesyłać na adres: cprdip@cprdip.pl z dopiskiem „Club of Warsaw”.

CENTRUM ZAPEWNIA

Zakwaterowanie, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów transportu do 200 EUR dla uczestników przyjeżdżających z Rosji.

DATA I MIEJSCE: 30 maja – 3 czerwca 2019, Warszawa

TERMIN ZGŁOSZENIA: 25 kwietnia 2019
WWW: http://www.cprdip.pl/en,projects,club_of_warsaw,edition_2019.html
FB: https://www.facebook.com/events/341620943152970/

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
25 kwietnia 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
30 maja 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
3 czerwca 2019, 23:59
Miejsce:
Warszawa, Polska
Organizator:
Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia (CPRDiP)
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.