Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Cała Polska
29 marca 2019, 00:00
29 marca 2019, 00:00 - 30 listopada 2019, 23:59
Bezpłatne

Już ponad 1 000 osób skorzystało z udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH w ramach mikroprojektów realizowanych przez 40 gmin z województw małopolskiego i świętokrzyskiego!

e-Xtra Kompetentni

Autor/źródło: JW

Reklama

W ramach projektu e-Xtra Kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego, dofinansowanego w ramach POPC.03.01.00-00-0068/17-00, który realizuje FRDL MISTiA, mieszkańcy m.in. Gminy Dobra, Korzenna i 38 innych mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach. To szansa na zwiększenie kompetencji cyfrowych społeczeństwa na tle średniej UE oraz zwiększenie stopnia wykorzystania e-usług publicznych.

e-Xtra Kompetentni bez barier

Co więcej, udział w szkoleniach mogą wziąć osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności – zarówno miejsca realizacji szkoleń, jak i sprzęt są dostosowane do ich potrzeb.

Rozwijanie kompetencji cyfrowych – w cyfrach

W zajęciach udział wzięło już ponad 1 000 osób, które ukończyły szkolenia w jednym z 7 modułów tematycznych:

Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.

Co warto wiedzieć:

Ø Kto może wziąć udział w szkoleniach?

Osoba, która w dniu przystąpienia do projektu ma skończone 25-74 lat, a także zamieszkuje gminę, realizującą projekt.

Ø Gdzie warto zajrzeć?

Na stronie http://e-xtra.com.pl/ można sprawdzić pełną listę grantobiorców, w których gminach można skorzystać ze wsparcia oferowanego w ramach projektu.

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Logo projektu e-Xtra Kompetentni

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
29 marca 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
30 listopada 2019, 23:59
Miejsce:
województwo małopolskie, województwo świętokrzyskie
Organizator:
FRDL MISTiA
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.