Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/
Reklama
Fundacja Ocalenie, ul. Krucza 6/14a
Warszawa, Polska
W zeszły poniedziałek, 00:00
15 kwietnia 2019, 00:00 - 23 kwietnia 2019, 23:59
Bezpłatne

Serdecznie zapraszamy koordynatorów wolontariatu z Warszawy na kolejną wizytę studyjną! Tym razem do warszawskiej siedziby Fundacji Ocalenie, która działa na rzecz cudzoziemców, dialogu międzykulturowego i wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego - czwartek, 25 kwietnia w godz. 15.00-17.00.

Reklama

W działania Fundacji zaangażowane jest duże grono wolontariuszy, których zadaniem jest m. im. nauczanie języka polskiego, pomoc w wypełnianiu dokumentów i załatwianiu spraw urzędowych, udzielanie porad i wsparcia. Więcej o działaniach Fundacji i zadaniach wolontariuszy możecie dowiedzieć się tutaj: https://ocalenie.org.pl/co-robimy.

Gościć nas będzie Pani Kalina Czwarnóg, która w Fundacji zajmuje się m.in. koordynowaniem pracy wolontariuszy, a za swoje działania w 2017 roku otrzymała tytuł Koordynatora Wolontariatu Roku.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia w godz. 15.00-17.00 w siedzibie Fundacji Ocalenie przy ul. Kruczej 6/14a.

Spotkanie jest jak zawsze bezpłatne, obowiązują zapisy! → https://docs.google.com/forms/d/1PQAQkhW8GNKxqKnoskGwAyXOiB3rmG-WysKicf6wLoU/edit

Działanie prowadzone w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrujące działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
W zeszły poniedziałek, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 23:59
Miejsce:
Fundacja Ocalenie, ul. Krucza 6/14a
Warszawa, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.