Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Kuźnia Liderów Gdańskich NGO - druga edycja! REKRUTACJA!

Reklama
Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION
Gdańsk, Polska, adres: Jaśkowa Dolina 9/4 Gdańsk
7 czerwca 2019, 00:00
7 czerwca 2019, 00:00 - 16 listopada 2019, 23:59
Bezpłatne

Serdecznie zapraszamy gdańskie aktywistki i aktywistów do wzięcia udziału w drugiej edycji Gdańskiej Kuźni Liderów NGO. Jest to cykl praktycznych, bezpłatnych warsztatów dla 12 liderek i liderów organizacji pozarządowych, realizowany od czerwca do listopada 2019 roku, w ramach projektu dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska. Na zgłoszenia czekamy do 24.05.2019.

Reklama

Kuźnia Liderów to warsztaty wspierające profesjonalizację gdańskiego sektora NGO, ukierunkowane na zaszczepienie kompetencji do tworzenia relacji zarówno wewnątrz sektora, jaki międzysektorowo oraz do budowania silnych zespołów.

Celem Kuźni Liderów jest wspólne budowanie odpowiedzialnych społecznie i świadomych swoich celów organizacji pozarządowych, potrafiących wykorzystywać dostępne narzędzia i możliwości do swojej codziennej pracy.
Chcemy wzmacniać budowanie współpracy i zmniejszać dystans międzysektorowy dzięki wsparciu komunikacji pomiędzy sektorami, w której liderzy NGO czerpią od innych, ale są także mentorami wzajemnie dla siebie.

Przez poszczególne spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę, wymienią się doświadczeniami, zintegrują ze sobą, budując odpowiedzialną "idealną-nieidealną" organizację.

Zajęcia podzielone są na dwa bloki:

Blok 1: POSTAWA (umiejętności miękkie)
Czerwiec 2019
Poruszymy m.in. takie zagadnienia jak: odważnie prowadzić organizację, pracować i komunikować się z zespołem, prowadzić zrównoważone działania wewnątrz organizacji (np. zgodne z nurtem zero waste, opartym na zasobach otoczenia, itd), być jednocześnie autentycznym i w zgodzie ze samym sobą.

Blok 2: PROFESJONALIZACJA (umiejętności twarde)
Wrzesień – listopad 2019
Damy uczestnikom konkretne narzędzia niezbędne do kompleksowego prowadzenia NGO. Nie zabraknie więc elementów prawnych, dotyczących budowania relacji z otoczeniem ( i tego jak to robić dobrze), komunikacji, czy możliwości dywersyfikowania źródeł finansowania w alternatywie do środków publicznych.

Istotnym elementem kursu jest obecność uczestników na wszystkich lub większości spotkań, ponieważ zakończy się on prezentacją przez nich indywidualnych projektów. Pokażą one, co Kuźnia zmieniła w ich organizacjach, czego się dowiedzieli czy jak wykorzystują zdobytą wiedzę w praktyce.

Wszystkie spotkania będą realizowane od czerwca do listopada 2019: w piątki od godziny 16:30 do 20:00 i w soboty od 10:00 do 16:00, średnio co drugi tydzień z przerwą wakacyjną.

Szczegółowe informacje, program kursu oraz link do formularza rekrutacyjnego znajdziecie Państwo na naszej stronie: https://www.forumrozwoju.org.pl/kuznia-liderow-ngo

Warunki uczestnictwa:

Udział w Kuźni Liderów Gdańskich NGO jest bezpłatny.
Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie do nas formularza zgłoszeniowego do 24 maja 2019 roku.
Liczba jest miejsc ograniczona, dlatego prosimy nie zwlekać z wypełnieniem formularza.
Projekt jest kierowany do organizacji pozarządowych działających na rzecz Miasta Gdańska.
Zakładamy możliwość odbycia dodatkowych rozmów lub pytań drogą elektroniczną. Preferowane będą osoby, które zadeklarują udział w całym cyklu szkoleniowym.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: koordynator@upfoundation.pl lub 664-899-125.

Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
24 maja 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
7 czerwca 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
16 listopada 2019, 23:59
Miejsce:
Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION
Gdańsk, Polska
adres: Jaśkowa Dolina 9/4 Gdańsk
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.