Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Spotkanie FAOO o fundraisingu - rejestracja do 23 maja

Reklama
Sapieżyńska 10A, Warszawa, Polska
5 czerwca 2019, 09:00
5 czerwca 2019, 09:00 - 6 czerwca 2019, 16:00
Bezpłatne

W ramach X Spotkania FAOO organizujemy konferencję (6 czerwca) oraz eksperckie seminarium w języku angielskim (5 czerwca). Gościem specjalnym obydwu wydarzeń będzie Alan Clayton - szkocki fundraiser i propagator pozyskiwania funduszy ze źródeł prywatnych, ceniony konsultant, który wspiera organizacje w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii i Afryce Południowej.

X Spotkanie FAOO

Autor/źródło: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich

Reklama

W tym roku na temat pozyskiwania funduszy chcemy spojrzeć z bardzo praktycznej strony. Goście konferencji skupią się na trzech wątkach:

  • Jak sprawdzić kto może być darczyńcą organizacji oraz jak do niego lub do niej dotrzeć.
  • Jak konstruować przekaz – tekst i obraz, który sprawi, że darczyńcy odpowiedzą na nasz apel.
  • Jak mierzyć i oceniać fundraisingowe działania.

Prócz Alana Claytona podczas konferencji usłyszymy także Aibhinn Kelleher, która jest członkinią zespołu Social Good at Facebook z Londynu. Irlandzka ekspertka opowie o słynnym "Donate Button" – guziku do darowizn od niedawna dostępnym także na polskim Facebook’u. Nie zabraknie też krajowych przykładów angażowania darczyńców, które przedstawią fundraiserki i fundraiserzy z Muzeum Polin, Fundacji Alivia, Fundacji JiM, Fundacji Rak’n’Roll i Fundacji Sarigato.

Kiedy i gdzie?
Spotkanie FAOO odbędzie się w Warszawie w dwóch różnych lokalizacjach. Konferencję organizujemy 6 czerwca przy ul. Sapieżyńskiej 10a (Nowe Miasto), a seminarium eksperckie w języku angielskim 5 czerwca przy ul. Królowej Marysieńki 48 (Wilanów).

Jak się zgłosić?
Należy wypełnić i wysłać formularz online do 23 maja. O przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników konferencji i seminarium poinformujemy do 27 maja 2019.

Więcej informacji?
Pobierz:

UWAGA! Udział w konferencji oraz seminarium jest bezpłatny tylko dla osób z organizacji pozarządowych. Na konferencję będą przyjmowane nie więcej niż 2 osoby z jednej organizacji, a w przypadku seminarium – maksymalnie 1 osoba z jednej organizacji. Wypełniając formularz można zadeklarować chęć udziału w obydwu wydarzeniach albo wybrać jedno z nich.

X Spotkanie FAOO jest finansowane ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Organizację Konferencji FAOO wspierają firmy: CAF CALL oraz Caltha.

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
23 maja 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
5 czerwca 2019, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
6 czerwca 2019, 16:00
Miejsce:
Sapieżyńska 10A, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.