Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Łódż. Szkolenie z ochrony danych osobowych w organizacjach pozarządowych

Reklama
Łódź, Centrum OPUS
Łódź, Polska, ul. Narutowicza 8/10
za miesiąc
29 czerwca 2019, 09:00
Bezpłatne

Co jest daną osobową? Co w praktyce reguluje rozporządzenie RODO? Jak legalnie kontaktować się i zbierać dane swoich beneficjentów? Jak napisać klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych? Na te i inne pytania odpowiemy na szkoleniu „RODO, czyli praktyczny aspekt ochrony danych osobowych w org. pozarządowej.” prowadzonym w formie warsztatu.

Reklama

Szkolenie jest organizowane przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach projektu Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Krawczyk– radca prawny, doradczyni z wieloletnim doświadczeniem, trenerka.

W szkoleniu mogą wziąć udział tylko przedstawiciele grup nieformalnych planujących założenie organizacji pozarządowej lub przedstawiciele istniejących organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej lub odpłatnej, z terenu miasta Łodzi.

Szkolenie odbędzie się 29.06.2019 r. (sobota) w siedzibie Centrum OPUS w Łodzi przy ul. Narutowicza 8/10, I piętro.

Szczegółowy plan zajęć w załączniku.

Formularze zgłoszeniowe proszę przesyłać do 25.06.2019r. na email apakowska@opus.org.pl lub składać osobiście w biurze Centrum OPUS. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie na szkolenie będzie potwierdzane emailowo lub telefonicznie po 25.06.2019r.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, zapewniamy catering.
Więcej informacji nt. szkolenia udziela Anna Pakowska apakowska@opus.org.pl, 42 207 73 39, 509 899 449.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
25 czerwca 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
29 czerwca 2019, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
29 czerwca 2019, 16:00
Miejsce:
Łódź, Centrum OPUS
Łódź, Polska, ul. Narutowicza 8/10
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.