Tu organizacje szukają pracowników, pracowniczek Korzystaj z ogloszenia.ngo.pl >
Festiwal Rock na bagnie
Goniądz, Polska, Na Podlasie, w kierunku Bagien Biebrzańskich
3 lipca 2026, 14:00
3 lipca 2026, 14:00 - 5 lipca 2026, 02:00
Płatne
Zapraszamy w dniach 3-4 lipca do Goniądza na Bagnach Biebrzańskich na kolejną edycję Festiwalu Rock na bagnie.
ROCK NA BAGNIE to festiwal który swoją atmosferą przypomina stare, dobre festiwale lat 80-tych, takie jak Jarocin czy Róbrege.
Pomysł festiwalu zrodził się w 2009 r. a jego inicjatorami byli ówczesny wójt gminy Zawady – Paweł Pogorzelski i zaangażowany w działalność ekologiczną załogant Piotr Znaniecki, którzy poszukując osoby odważnej do zorganizowania dużego festiwalu na Podlasiu natrafili na Jacka Żędziana – organizującego od lat w Mońkach undergroundowe koncerty. Pierwsze dwie edycje festiwalu zorganizowano za pieniądze uzyskane z Unii Europejskiej w ramach współpracy Polsko-Litewskiej, stąd też podczas festiwalu obecność sporej liczby zespołów litewskich.
Co roku na początku lipca na biebrzańskich bagnach rozbrzmiewa muzyka. Zapraszamy i w tym roku. Przekonaj się sam, jak muzyka potrafi integrować ludzi w otoczeniu pięknej przyrody, w urokliwym, podlaskim miasteczku, gdzie czas płynie wolniej. Skład kapeli jest precyzyjnie ustalany
Szczegóły wydarzenia
-
Rodzaj wydarzenia:Płatne
-
Termin rejestracji:4 lipca 2026, 23:59
-
Początek wydarzenia:3 lipca 2026, 14:00
-
Zakończenie wydarzenia:5 lipca 2026, 02:00
-
Miejsce:Plaża Miejska
Goniądz, Polska
Na Podlasie, w kierunku Bagien Biebrzańskich -
Organizator:Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego
-
E-mail:Pokaż
-
Telefon:Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.