Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

SCWO: Seminarium „Usprawnij rozliczenia w organizacji z aplikacją 2d2”

Reklama
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Księdza Ignacego Kłopotowskiego 6, Warszawa, Polska
We wtorek, 00:00 - 23:59
18 czerwca 2019
Bezpłatne

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza reprezentantów organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne seminarium „Usprawnij rozliczenia w organizacji z aplikacją 2d2”, które odbędzie się 18 czerwca w godzinach 10:00 - 13:00 w siedzibie naszej Fundacji FRSO. Termin zgłoszeń: 16 czerwca.

Reklama

Zapraszamy organizacje działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne seminarium „Usprawnij rozliczenia w organizacji z aplikacją 2d2”.

Aplikacja 2do2 jest jedyną w Polsce autorską aplikacją, stworzoną przez organizację pozarządową. Kierowana jest dla organizacji pozarządowych i doskonale pasuje do ich potrzeb. Aplikacja pomaga w monitorowaniu, rozliczaniu i raportowaniu projektów. Proponujemy Państwu warsztaty „Usprawnij rozliczenia w organizacji z aplikacją 2do2″ podczas których dowiedzą się Państwo w jakie są pracować z aplikacją, jak można ją dostosować do rytmu pracy swojej organizacji, jakie są warunki i korzyści z jej użytkowania. Warsztaty skierowane są głównie do zarządów organizacji oraz koordynatorów projektów.

UWAGA: Uczestnicy proszeni są o zabranie swoich komputerów z programem kalkulacyjnym.

Seminarium poprowadzi Natalia Kata

Termin: 18 czerwca 2019 (wtorek)

Godziny: 10:00 - 13:00

Miejsce szkolenia: Siedziba FRSO, Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SEMINARIUM?

Osoby, które chcą wziąć udział w seminarium, prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego.
Termin zgłoszeń: 16 czerwca 2019. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie, otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Osoba do kontaktu
W razie pytań dotyczących seminarium prosimy o kontakt: Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

O organizatorze
Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

Poznaj ofertę Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
We wtorek, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 23:59
Miejsce:
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Księdza Ignacego Kłopotowskiego 6, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.