Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Szkolenie LIFE - Podprogram działań na rzecz klimatu

Reklama
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Konstruktorska 3a, Warszawa, Polska, Dojazd z Dworca Centralnego – tramwajem nr 17 lub 41 do przystanku Konstruktorska lub metrem linią M1 do stacji Wierzbno i tramwajem nr 31 lub 18 do przystanku Konstruktorska. Obok siedziby NFOŚiGW znajduje się płatny parking (przy ulicy Konstruktorskiej).
Jutro, 10:00 - 23:59
27 czerwca 2019
Bezpłatne

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza 27 czerwca 2019 r. na bezpłatne szkolenie dotyczące tworzenia projektów oraz aplikowania o środki w ramach Programu LIFE w Podprogramie działań na rzecz klimatu, w naborze 2019.

Reklama

Eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego Programu LIFE przedstawią zasady składania wniosków w tegorocznym naborze. Prelegenci wyjaśnią również wszystkie etapy tworzenia wniosku, przedstawią tegoroczne zmiany oraz omówią zasady oceny wniosków przez Komisję Europejską.

Podprogram działań na rzecz klimatu obejmuje trzy obszary priorytetowe, którym poświęcone będzie szkolenie:

2.1. Łagodzenie skutków zmian klimatu

2.2. Dostosowywanie się do skutków zmiany klimatu

2.3. Zarządzanie i informacja w zakresie klimatu

Ważne jest, aby uczestnicy szkolenia zapoznali się przed szkoleniem z Wytycznymi dla wnioskodawców oraz Zasadami oceny wniosków dla Podprogramu działań na rzecz klimatu, co bardzo ułatwi aktywne uczestnictwo w szkoleniu. Materiały te dostępne są na stronie Komisji Europejskiej w tzw. pakiecie aplikacyjnym:

https://ec.europa.eu/easme/en/section/life/calls-proposals#inline-nav-1

Szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00 w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, ul. Konstruktorska 3a, sala 102. Rejestracja uczestników trwa od godz. 9.30. Zakończenie planowane jest na godz. 15.15. Szczegółowy program szkolenia będzie dostępny wkrótce.

Zgłoszenia dokonać można jedynie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza (poniżej) do 24 czerwca do godz.13.00. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

FORMULARZ

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
24 czerwca 2019, 13:00
Początek wydarzenia:
Jutro, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 23:59
Miejsce:
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Konstruktorska 3a, Warszawa, Polska
Dojazd z Dworca Centralnego – tramwajem nr 17 lub 41 do przystanku Konstruktorska lub metrem linią M1 do stacji Wierzbno i tramwajem nr 31 lub 18 do przystanku Konstruktorska. Obok siedziby NFOŚiGW znajduje się płatny parking (przy ulicy Konstruktorskiej).
Organizator:
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.