Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
Warszawa, Polska
13 lipca 2019, 00:00
13 lipca 2019, 00:00 - 28 lipca 2019, 23:59
Płatne

Kurs florystyki zaawansowany to szkolenie dla osób, które chcą zdobyć dodatkowe umiejętności z zakresu florystyki i nauczyć się wykonywania ciekawych i bardziej skomplikowanych kompozycji. Udział płatny.

Reklama

Akademia Florystyki

Akademia Florystyki to placówka oświatowa organizująca kursy przygotowujące do zawodu florysty. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, Akredytacja Kuratorium Oświaty oraz doświadczona kadra. Nasze zajęcia prowadzą floryści, którzy na co dzień prowadzą własne kwiaciarnie i na bieżąco śledzą trendy we florystyce.

Kurs florystyki zaawansowany

Kurs zaawansowany skierowany jest dla osób, które posiadają szkolenie florystyczne na poziomie podstawowym lub doświadczenie w pracy z kwiatami. Na kursie uczestnicy zdobywają umiejętności tworzenia bardziej skomplikowanych i oryginalnych kompozycji.

Program kursu obejmuje:

  • marketing wyrobów i usług florystycznych,
  • florystyka komunijna,
  • najnowsze trendy florystyczne,
  • duża forma przestrzenna w odniesieniu do otoczenia lub okoliczności,
  • florystyka ślubna,
  • florystyka żałobna,
  • biżuteria floralna,
  • florystyka Adwentu, Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy.

Szczegóły dotyczące kursu >> kurs florystyczny zaawansowany

Kurs obejmuje 60 godzin szkoleniowych i organizowany jest w trybie weekendowym. Zajęcia odbywają się w trzy kolejne weekendy.

Zobacz wszystkie terminy szkoleń >>

Zobacz nas

Facebook

YouTube

Instagram

Akademia Florystyki

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
13 lipca 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
28 lipca 2019, 23:59
Miejsce:
ul. Raszyńska 22 02-026 Warszawa
Warszawa, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.