Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Dla osób zaangażowanych społecznie: Krąg mocy i niemocy

Reklama
Osiedle Jazdów
Warszawa, Polska
We wtorek, 18:00 - 21:30
18 czerwca 2019
Płatne

Historie mocy to spotkania dla wszystkich osób działających społecznie, które odczuwają zmęczenie, ale też poszukują dla siebie przestrzeni, ulgi, odpoczynku i jednocześnie chcą podzielić się swoimi refleksjami z innymi osobami w kręgu. Zapraszamy 18 czerwca od 18:00 na Osiedle Jazdów na 3.5 godzinny czas we wspólnocie.

Makatka wykonana przez Karo, uczestniczkę spotkań

Autor/źródło: Magda Skrzeczkowska

Reklama

Spotkajmy się, żeby usiąść w kręgu, odetchnąć i opowiedzieć oraz usłyszeć - o naszej mocy, czyli o tym, co nas unosi i o niemocy, czyli tym, co trudne. Poczuć wolność zauważenia i przyjęcia tego, co jest. Puszczenia tego, czego nie chcemy już nieść ze sobą.

”Historie mocy” to spotkania dla osób zaangażowanych społecznie, czujących zmęczenie, wyczerpanie, poszukujących przestrzeni i odpoczynku dla siebie, które chcą być bliżej siebie i tym samym, bliżej innych osób. Pierwszy cykl odbył się na jesieni 2018 roku.

Po co?
Dlatego, że nosimy w sobie słowa niewypowiedziane, historie nieusłyszane. Historie serca, historie ciała.
Dlatego, że wierzymy, że to, co możemy, to być razem. Dać sobie nawzajem obecność i zobaczyć siebie nawzajem.

Spotykamy się we wtorek 18 czerwca w domku na Jazdowie.
Spotkanie będzie trwało 3,5 godziny.

Zapraszamy Cię, zarówno jeśli byłaś_eś na jednym z dotychczasowych warsztatów Historii mocy, jak i jeśli będzie to nasze pierwsze spotkanie.

Jak będzie wyglądało spotkanie?
Będziemy razem na zasadach kręgu - dla każdej osoby będzie czas i przestrzeń, żeby podzieliła się tym, co ważne dla niej na teraz.
Jako osoby, które inicjują krąg, tak jak zawsze podczas Historii mocy, przygotowałyśmy również specjalne, przyjemne rozwojowe propozycje od nas.

Jak wziąć udział:
Liczba miejsc ograniczona charakterem spotkania (krąg) - decyduje kolejność zgłoszeń na maila: historiemocy@gmail.com

Opłata za udział w spotkaniu: 50 zł
Jeśli uczestniczyłaś w naszych spotkaniach, możesz skorzystać ze zniżki.
Konieczna jest wpłata zaliczki na potwierdzenie udziału.

Jak się zgłosić?
Prześlij maila zawierającego Twoje imię i nazwisko na historiemocy@gmail.com

O prowadzących:
Obie (Kasia Paterek, Basia Roehrborn) jesteśmy zaangażowane w działania na rzecz innych - zarówno zawodowo, jak i poza pracą. Wiemy, że to, co robimy ma sens i wiemy, dla kogo to robimy. Mimo to zdarza nam się mierzyć ze zmęczeniem, frustracją, zniechęceniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest łapanie równowagi między własnymi potrzebami a zaangażowaniem i działaniem- nawet, jeśli trudno je rozróżnić.
Wiemy, że na co dzień słuchając historii innych ludzi i skupiając się na innych, potrzebujemy sami/ same dostać uwagę, opowiedzieć siebie i zostać wysłuchanymi.

Kasia Paterek- trenerka, animatorka społeczna, aktywistka, pracowniczka socjalna. Dużo śpiewam i współtworzę m.in. inicjatywę Śpiewanie terapeutyczne. W pracy używam podejścia TSR (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach) oraz psychologii procesu. Od lat prowadzę warsztaty rozwojowe dla grup. Bardzo lubię towarzyszyć ludziom w odkrywaniu ich zasobów, wspierać w poznawaniu siebie i swoich mocnych stron.

Basia Roehrborn- psycholożka i doula www.same-swoje.com. Towarzyszę parom w ogromnie intensywnej przemianie życiowej- stawaniu się rodzicami. Prowadzę warsztaty i grupy wsparcia. Jestem mamą dwójki dzieci. Wierzę, że każdy ma zasoby potrzebne do znalezienia swojej, dobrej dla siebie, drogi przez życie. Fascynuje mnie ciało i oddech, które są nieskończonym bogactwem dostępnym nam w każdej chwili!

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
We wtorek, 18:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 21:30
Miejsce:
Osiedle Jazdów
Warszawa, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.