Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

FWW: bezpłatny warsztat ”Komunikacja w społeczności lokalnej”

Reklama
Cała Polska
19 czerwca 2019, 00:00
19 czerwca 2019, 00:00 - 7 października 2019, 23:59
Bezpłatne

Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza nabór na bezpłatny warsztat „Komunikacja w społeczności lokalnej”, skierowany do przedstawicieli grup i organizacji pozarządowych, działających we wsiach i miasteczkach do 6000 mieszkańców. Zajęcia odbędą się w dniach: 21-24 listopada 2019 r. w Łowiczu.

Autor/źródło: fot. sxc.hu/ilco

Reklama

FUNDACJA WSPOMAGANIA WSI ogłasza kolejny nabór na bezpłatny warsztat „Komunikacja w społeczności lokalnej”, którego celem jest przygotowanie uczestników (przedstawicieli grup i organizacji pozarządowych, działających we wsiach i miasteczkach do 6000 mieszkańców) do skuteczniejszej współpracy z mieszkańcami, władzami samorządowymi oraz innymi organizacjami i instytucjami działającymi w środowisku lokalnym.

Podczas warsztatu, jego uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób w małych, lokalnych środowiskach, budować trwały kontakt, oparty na wiarygodnym przekazie/komunikacie. Na warsztacie nie uczymy technik a tworzenia przekazu opartego na wzajemnym szacunku i szczerości.

Zapraszamy!

Więcej informacji organizacyjnych oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Fundacji Wspomagania Wsi http://fundacjawspomaganiawsi.pl/komunikacja-w-spolecznosci-lokalnej/

Polecamy też inne nasze warsztaty: „Planowanie i realizacja projektów społecznych i partnerstw”; „Projekt. I co dalej?” oraz „Księgowo-prawne podstawy zarządzania wiejską organizacją pozarządową” na temat których więcej informacji znajdą Państwo na:

http://fundacjawspomaganiawsi.pl/activity/warsztaty-szkoleniowe/

i

www.witrynawiejska.pl

Zapraszamy.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela:

Monika Słotwińska-Łychota

Fundacja Wspomagania Wsi

Ul. Bellottiego 1

01-022 Warszawa

e-mail: mslotwinskalychota@fww.pl

tel: (+22) 636 25-70 do 75

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
19 czerwca 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
7 października 2019, 23:59
Miejsce:
Łowicz, Hotel Eco
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.