Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Kraków, Polska
27 czerwca 2019, 00:00
27 czerwca 2019, 00:00 - 30 listopada 2019, 23:59
Bezpłatne

Bądź jednym z ponad 8 000 e-Xtra Kompetentnych – weź udział w bezpłatnych szkoleniach w jednej z 41 gmin w województwie małopolskim lub świętokrzyskim!

Grafika

Autor/źródło: MPK

Reklama

Zwiększenie kompetencji cyfrowych, korzystanie z e-usług – to tylko niektóre umiejętności, wynikające z udziału w szkoleniach w ramach projektu e-Xtra Kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego, dofinansowanego w ramach POPC.03.01.00-00-0068/17-00, realizowanego przez FRDL MISTiA we współpracy z SEP "Meritum".

  • Kto może wziąć udział w szkoleniach?

Osoba, która w dniu przystąpienia do projektu ma skończone 25-74 lat, a także zamieszkuje gminę, realizującą projekt.

  • Co więcej, udział w szkoleniach mogą wziąć osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności – zarówno miejsca realizacji szkoleń, jak i sprzęt są dostosowane do ich potrzeb.
  • Gdzie szukać szczegółowych informacji?

Na stronie http://e-xtra.com.pl/ dostępna jest pełna listę grantobiorców – gmin, w których można skorzystać ze wsparcia oferowanego w ramach projektu.

  • Szkolenia dotyczą 7 modułów tematycznych, w zależności od zainteresowania uczestników:

Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
27 czerwca 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
30 listopada 2019, 23:59
Miejsce:
Kraków, Polska
Organizator:
FRDL MISTiA
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.