Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Bezpłatne szkolenie dla koordynatorów "Zarządzanie wolontariatem"

Reklama
Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS
Łódź, Polska
We wtorek, 09:00
23 lipca 2019, 09:00 - 24 lipca 2019, 17:00
Bezpłatne

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” zaprasza na szkolenie „Zarządzanie wolontariatem”, które odbędzie się w dniach 23-24 lipca 2019 w Łodzi. Szkolenie realizowane jest dzięki finansowaniu ze środków Urzędu Miasta Łodzi. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Autor/źródło: Magdalena Korczyk - Waszak/Regionalne Centrum Wolontariatu Centerko

Reklama

Na szkolenie zapraszamy liderów, koordynatorów łódzkich organizacji i instytucji, zainteresowanych prowadzeniem programów wolontarystycznych i współpracą z wolontariuszami. Szkolenie ma na celu w pełni wykorzystać potencjał koordynatorów pracy wolontarystycznej, wyposażyć ich w dodatkową wiedzę, podnosić efektywność poprzez rozwój umiejętności zarządzania innymi. Warsztat inspiruje do rozwoju programów wolontarystycznych w organizacji oraz do budowania postawy profesjonalnego i zaangażowanego menadżera wolontariatu.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą:

Posiadali wiedzę na temat głównych aktów prawnych we współpracy z wolontariuszami

Wiedzieli gdzie i jak rekrutować i pozyskiwać wolontariuszy

Znali sposoby planowania i wdrażania programu wolontarystycznego

Umieli wyznaczać cele i zakresy zadań wolontariuszom

Potrafili rozpoznać pobudki wolontariuszy i widzieli jak ich motywować

CZAS I MIEJSCE ZAJĘĆ

Szkolenie obejmuje 16 godzin i zaplanowane jest w dwudniowej sesji w dniach 23-24 lipca 2019 r., w godz. 9.00-17.00. Zajęcia odbywają się w siedzibie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich "OPUS", przy ul. Narutowicza 8/10 (I piętro) w Łodzi.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania) do dnia 19.07.2019 r. na adres: kontakt@centerko.org

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione mailowo.

Szczegółowy opis szkolenia i formularz zgłoszeniowy w plikach do pobrania

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania "Przeprowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Wolontariatu " dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
19 lipca 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
We wtorek, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
W środę, 17:00
Miejsce:
Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS
Łódź, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.