Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

SCWO: Szkolenie "Organizujemy charytatywną loterię fantową"

Reklama
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Księdza Ignacego Kłopotowskiego 6, Warszawa, Polska
We wtorek, 09:30 - 16:30
23 lipca 2019
Bezpłatne

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza reprezentantów organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie „Organizujemy charytatywną loterię fantową”, które odbędzie się 23 lipca w godzinach 9:30 - 16:30 w siedzibie naszej Fundacji FRSO. Termin zgłoszeń: 21 lipca.

Reklama

Zapraszamy organizacje działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne szkolenie "Organizujemy charytatywną loterię fantową"

Charytatywna loteria fantowa to jedna z przyjemniejszych form pozyskiwania środków na działalność organizacji, bowiem przy dobrze przemyślanej formule pozwala „na czysto zarobić dwukrotność przeznaczonych do wygrania fantów. Pozwala też w łatwy sposób (i za pieniądze) pozbyć się rzeczy, które organizacja otrzymała w darowiźnie, lub które wyprodukowali jej podopieczni.

Jeśli Twoja organizacja poważnie myśli o sprawdzeniu tej formy pozyskiwania środków, to szkolenie jest dla Ciebie. Mile widziane uczestnictwo więcej niż jednej osoby z organizacji, bowiem na szkoleniu chcemy, aby uczestnicy zaplanowali loterię, którą rzeczywiście potem u siebie zrealizują.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Sadło.

Termin: 23 lipca 2019 (wtorek)

Godziny: 9:30 - 16:30

Miejsce szkolenia: Siedziba FRSO, Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu, prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego.
Termin zgłoszeń: 21 lipca 2019. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie, otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Osoba do kontaktu
W razie pytań dotyczących seminarium prosimy o kontakt: Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16, scwo@frso.pl

O organizatorze
Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

(22) 828 91 23

Poznaj ofertę Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
We wtorek, 09:30
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 16:30
Miejsce:
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Księdza Ignacego Kłopotowskiego 6, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.