Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury
Warszawa, Polska
2 września 2019, 14:00
2 września 2019, 14:00 - 5 września 2019, 13:00
Płatne

Fundraising w Twojej organizacji stoi w miejscu? Masz wrażenie, że bardziej rozmawiacie o strategiach niż realnie pozyskujecie fundusze na realizację Waszej misji? Osoba odpowiedzialna za przynoszenie pieniędzy w Twoim NGO potrzebuje wsparcia i motywacji? Zapraszamy na INTENSYWNE i KOMPLEKSOWE WARSZTATY z FUNDRAISINGU, czyli CZTERY DNI PRACY nad narzędziami fundraisingu, technikami prezentacji i autoprezentacji, planowaniem.

Reklama

Warsztaty kierujemy przede wszystkim do:
1. fundraiserów, pracowników i wolontariuszy fundacji i stowarzyszeń,
2. zarządów fundacji i stowarzyszeń zainteresowanych zatrudnianiem fundraiserów,
3. pracowników i zarządów instytucji publicznych (w szczególności sektora edukacji i kultury) zainteresowanych wdrażaniem mechanizmów fundraisingu.

Prowadzi: Maria Olszewska

Więcej informacji i szczegółowy plan: http://www.eccc.pl/programy-i-zapisy/inne/fundraising

Podczas czterech dni intensywnego szkolenia z fundraisingu uczestnik pozna:
przykłady kampanii fundraisingowych z Polski i ze świata,
schemat planu kampanii fundraisingowej,
kilkadziesiąt metod pozyskiwania środków finansowych i rzeczowych na działalność społeczną,
sposoby doboru narzędzi fundraisingu do uwarunkowań i kontekstu swojej organizacji.

W trakcie szkolenia uczestnik przećwiczy:
autoprezentację,
wystąpienia przed publicznością,
komunikację z darczyńcami indywidualnymi i przedstawicielami biznesu.

Ponadto pod okiem prowadzącej uczestnik będzie mógł opracować:
plan kampanii fundraisingowej,
plan wdrażania narzędzi fundraisingu w organizacji.

O prowadzącej:

Maria Olszewska, prowadzi doradztwa i warsztaty z fundraisingu w językach polskim, angielskim i włoskim. Fundraiserka praktyk, trenerka fundraisingu, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, aktorka amatorka. Jest jedną z pierwszych w Polsce fundraiserek z Europejskim Certyfikatem Fundraisera sygnowanym przez European Fundraising Association (EFA). Pracuje zarówno z małymi organizacjami charytatywnymi działającymi lokalnie, jak i dużymi instytucjami publicznymi. Pracę w fundraisingu rozpoczęła jako praktyk, a jako trenerka pracowała m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu i Centrum Arrupe. We współpracy z Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury prowadzi wykłady w ramach Christian Educational Leadership Project oraz Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block. Współtworzy nowatorski program doradczy dla Miasta Gdańska "Twoje pierwsze kroki w fundraisingu". Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W latach 2011 do 2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie. Prywatnie jest miłośniczką aktorstwa i wspinaczki.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
2 września 2019, 14:00
Zakończenie wydarzenia:
5 września 2019, 13:00
Miejsce:
Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury
Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.