Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Lublin, Poland
23 sierpnia 2019, 00:00
23 sierpnia 2019, 00:00 - 30 września 2019, 23:59
Bezpłatne

Uzyskaj kompetencje do samodzielnej pracy na stanowisku fundraisera w instytucji społecznej lub organizacji non-profit

Reklama

DLA KOGO?
Wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją organizację pozarządową, mieć stabilne finansowanie i nie martwić się brakiem pieniędzy na działania, które pomagają innym i zmieniają świat.

Oferujemy BEZPŁATNE warsztaty z fundraisingu projektowego i pozaprojektowego które, oprócz ogromnej dawki wiedzy, dają praktyczną możliwość jej weryfikacji. Stworzymy PLAN DZIAŁAŃ FUNDRAISINGOWYCH DLA TWOJEJ ORGANIZACJI NA OKRES 12 MIESIĘCY oraz wesprzemy Cię w realizacji własnej kampanii fundraisingowej, z której WSZYSTKIE POZYSKANE ŚRODKI WPŁYNĄ BEZPOŚREDNIO NA KONTO TWOJEJ ORGANIZACJI.

Trzeci Sektor w Polsce i na świecie cierpi na brak wykwalifikowanych fundraiserów, przez co są oni bardzo poszukiwani. Uczestnicy Szkoły uzyskają KOMPETENCJE DO SAMODZIELNEJ PRACY NA STANOWISKU FUNDRAISERA w instytucji społecznej lub organizacji non-profit.

Pracujesz lub działasz jako wolontariusz w organizacji pozarządowej na terenie województwa lubelskiego? ZGŁOŚ SIĘ DO SZKOŁY FUNDRAISINGU!

Aby zostać Uczestnikiem należy spełnić następujące kryteria formalne:
a) być pracownikiem, członkiem, członkiem zarządu lub wolontariuszem organizacji pozarządowej z terenu województwa lubelskiego,
b) zamieszkiwać na terenie województwa lubelskiego,
c) posiadać motywację do pracy w zawodzie fundraisera,
d) złożyć dokumenty rekrutacyjne (Załączniki 1-3 do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie dostępne na stronie www.fundacjaspolecznik.pl).

Rekrutacja do Szkoły Fundraisingu trwa do 30 września 2019 r.

Dokładnych informacji nt. projektu udzielają Realizatorzy:
Fundacja Przestrzeń Inicjatyw Regionalnych – Społecznik
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Borsuk
tel.: 666668042
e-mail: fundacjaspolecznik@gmail.com

Projekt jest sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 (https://www.niw.gov.pl/)

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
23 sierpnia 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
30 września 2019, 23:59
Miejsce:
Lublin, Poland
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.