Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szkolenie "Redagowanie dokumentów w NGO", 23.09.2019, Kraków

Reklama
Kraków, Polska
za 8 dni
23 września 2019, 09:30
Bezpłatne

O obowiązkach wynikających z przepisów prawnych i rekomendowanych przez ekspertów standardach dotyczących obowiązkowych dokumentów w organizacjach pozarządowych dowiecie się Państwo na szkoleniu pt.: Redagowanie dokumentów w NGO. Szkolenie odbędzie się 23 września w Krakowie.

Reklama

Czy wiecie Państwo, w jaki sposób prawidłowo sporządzić lub zmienić statut, a także regulaminy i inne dokumenty wewnętrzne swojej organizacji?
Przygotowywanie dokumentów oraz urzędowych formularzy do KRS nadal sprawia problemy?

Zapraszamy na szkolenie z prawnikiem, który wytłumaczy również to, jak pisać m.in. petycje, skargi i wnioski, aby mieć realny wpływ na stanowienie prawa. Poznacie Państwo również zasady dostępu NGO do informacji publicznej oraz sytuacje, w których organizacja ma obowiązek stosować przepisy Kodeksu postępowania administracyjnego.
Szkolenie: „REDAGOWANIE DOKUMENTÓW W NGO JUŻ 23 WRZEŚNIA!
Zapisy i informacje: http://www.partycypacjango.kolping.pl/aktualnosci/redagowanie-dokumentow-w-ngo-23-09-2019-krakow.html

Zgłoszenia przyjmowane będą do 19 września br. (czwartek) do godz. 12:00

Zapraszamy również do konsultacji indywidualnych oraz udziału w innych działaniach wspierających potencjał NGO w Małopolsce w procesie stanowienia prawa w Polsce.

Wszelkie informacje można uzyskać: tel.: 12 418 77 78 lub 12 418 77 65 (g. 10-14) lub na naszej stronie www.partycypacjango.kolping.pl

Działania są realizowane w ramach projektu „Skuteczna partycypacja publiczna NGO” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.16 Usprawnienie procesu stanowienia prawa (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój - PO WER).

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
23 września 2019, 09:30
Zakończenie wydarzenia:
23 września 2019, 16:45
Miejsce:
Kraków, Polska
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.