Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

SCWO: Crowdfunding w dobrym stylu [webinarium portalu ngo.pl]

Reklama
Cała Polska
We wtorek, 11:00 - 12:00
17 września 2019
Bezpłatne

Szukasz funduszy na działanie edukacyjne, kulturalne, charytatywne? Chcesz umieścić projekt na platformie internetowej i wykorzystać narzędzie finansowania, jakim jest crowdfunding? Masz obawy przed publicznym zaprezentowaniem swojego celu? Zapisz się na webinarium ngo.pl "Crowdfunding w dobrym stylu". Zapraszamy!

Reklama

Na naszym webinarium dowiesz się:

  • Jak zweryfikować cel „crowda”? Czy jest przejrzyście sformułowany i zrozumiały?
  • Poznasz przykłady udanych kampanii crowdfundingowych z Polski oraz ze świata.
  • Poznasz cechy udanej kampanii crowdfundingowej.

Webinarium poprowadzi Maria Olszewska - fundraiserka praktyk. Od 2011 r. szkoli z zakresu fundraisingu organizacje z Polski i innych krajów Europy w językach polskim, angielskim i włoskim. Prowadzi firmę doradczą MjjO. Ma doświadczenie w pracy z małymi organizacjami działającymi lokalnie, jak i zsieciowanymi, które mają swoje oddziały w wielu krajach. Fascynuje ją crowdfunding, który pozwala dużym grupom ludzi wspierać różne inicjatywy i siebie nawzajem. Uważa, że internet sprawia, że wiele problemów można rozwiązać łatwiej niż kiedykolwiek w historii.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Serdecznie zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl 17 września (wtorek) w godz. 11.00-12.00.

Już dziś zachęcamy do rejestracji:

1. Kliknij link rejestracyjny > i podaj swoje imię, nazwisko (lub inicjały) oraz adres e-mail.

2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kilka minut przed jego rozpoczęciem. Prowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem.

Uwaga: Liczba miejsc na webinarium jest ograniczona – może wziąć w nim udział maks. 100 osób. Decyduje kolejność logowania w dniu webinarium – osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma związku z liczbą miejsc.

Sprawdź, jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium? >

Sprawdź, co to są webinaria i dlaczego warto z nich korzystać.

Webinarium organizowane jest przez portal ngo.pl w ramach:

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy.

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Poznaj ofertę Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
We wtorek, 11:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 12:00
Organizator:
Stowrzyszenie Klon/Jawor
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.