Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szkolenie w Poznaniu: ABC aktywności lokalnej [patronat ngo.pl]

Reklama
Centrum Bukowska ul. Bukowska 27/29, Poznań
Poznań, Polska
za 13 dni
28 września 2019, 10:00
Bezpłatne

Jeśli chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin, ale nie wiesz, jak zrealizować te pomysły – przyjdź na szkolenie akcji Masz Głos. Powiemy Ci, jak nawiązać współpracę z lokalnym środowiskiem, z samorządem i jak opanować sztukę wystąpień publicznych.

Reklama

Szkolenie składa się z dwóch części:

  • moduł 1: Jak zacząć działać lokalnie? Jak może pomóc Ci w tym akcja Masz Głos?

W części 1. omówimy, jak w ogóle zacząć działać lokalnie, w jaki sposób zabrać się do tego – przećwiczymy pierwsze kroki budowania wsparcia dla swoich pomysłów, określania potencjału najbliższego otoczenia. Przedstawimy też, jakie wsparcie zaangażowanym lokalnie daje udział w akcji Masz Głos.

Moduł 1. rozpoczyna się o 10.00

  • moduł 2: Skuteczne wystąpienia publiczne

W część 2. omówimy psychologiczne, językowe i techniczne aspekty prezentowania się przed szerszym gremium. Wraz z uczestnikami będziemy ćwiczyć techniki przygotowywania prezentacji, wygłaszania ciekawych i zapadających w pamięć krótkich publicznych wystąpień. Podpowiemy, jak są praktyczne sposoby redukowania stresu i budowania pozytywnego wizerunku. Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, angażujący uczestników.

Moduł 2. rozpoczyna się o 12.30

Szkolenie prowadzą:

Iwona Janicka – koordynatorka regionalna akcji Masz Głos, członkini Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, prezeska Fundacji Aktywności Lokalnej, członkini różnych ciał doradczych i konsultingowych; absolwentka Szkoły Liderów prof. Z.A.Pełczyńskiego, studiów podyplomowych z zakresu samorządu na Uniwersytecie Warszawskim oraz kier. finansów i polityki pieniężnej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Tatiana Sokołowska – trenerka biznesu, radna sejmiku województwa wielkopolskiego, absolwentka historii sztuki na UAM w Poznaniu.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy

Podstawowe zasady udziału w szkoleniu:

  • udział jest bezpłatny, zapewniamy bezpłatne materiały edukacyjne;
  • liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń;
  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego (kliknij wyżej w formularz zgłoszeniowy) jest równoznaczne z zadeklarowaniem obecności na spotkaniu.
Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
28 września 2019, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
28 września 2019, 17:30
Miejsce:
Centrum Bukowska ul. Bukowska 27/29, Poznań
Poznań, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.